Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy. Nie wiem co robić. Mam 17 lvl i jestem magiem ognia. Niestety utknąłem. W Jarkendarze jestem za słaby na orki-szamany/golemy i nie mogę znaleźć (jak mniemam) tabliczek z innymi kolorami. Za słaby też jestem aby pokonać poszukiwacza, jak już pójdę do rozdziału 3. Moja magia jest bezużytczena na tych poszukiwaczy, szamany, golemy. Co robić? Jak żyć? Co robię źle?
#gothic
  • 7
@Clearview: Mag ognia jest najtrudniejszą klasą jak się nie wie jak grać, ale najłatwiejszą jak się wie jak grać ( ͝° ͜ʖ͡°) początek jest trudny. Albo zacznij od nowa najemnikiem/strażnikiem lub podexp i zainwestuj w broń 1h i siłe/zręczność by mieć broń na krótki dystans.
Jak grać magiem?


@Clearview: Jak najostrożniej. Pomimo, że grasz magiem warto zainwestować w broń 1h/2h, by kończyć rozwalanie przeciwników jak się zbliżą na zasięg broni. Na początku nie atakować grup większych niż kilka przeciwników, do czasu zdobycia jakiejś obszarówki typu deszcz ognia. Warto też zainwestować w jakieś przywołanie szkieleta, docelowo armie ciemności, która sama niszczy smoki i armie orków pod zamkiem GD. Warto iść w alchemie dla mikstur many, które w
@Clearview: 17 lvl ma się w I rozdziale/na początku II xD wczytaj poprzednie savey, kup zwój przemiany w smoczego zębacza i wyczyśc całe khorinis, ogółem magiem gra się tak jak innymi postaciami, zabijasz wszystko co sę rusza i robisz wszystkie questy jakie się da, tych porad z inwestowaniem w broń 1h/2h czy siłę/zręcznośc nawet nie słuchaj, ja zawsze przechodziłem magiem na 20 siły i 20% walki mieczem z mieczem alrika(+10% do