Wpis z mikrobloga

@ttinyowski: Jak dla mnie wieszaki są słabe bo gitara to instrument, a nie obraz. Czynniki zewnętrzne oraz kurz mocno oddziałują na drewno. Nie bez przyczyny w sklepach muzycznych są sprzęty utrzymujące stały poziom nawilżenia powietrza i temperaturę. Jeżeli była droga to raczej powinno się trzymać w futerale, bo jak przyjdzie zima to będzie się giąć i wyschnie w #!$%@? od grzejników.
@ttinyowski: gdybym wiedzial ze to dla gitary za #!$%@? bym nie pomógł
Kiedys gralem w kapeli na talerzach bylem najlepszy,trzymalem poziom tej kapeli. Ale co...gowno, znajomy przez to ze gral na #!$%@? gitarze wychaczal najlepsze dziewczyny, dla mnie jako dla tego z tylu zostawalem same kaszaloty do ktorych bez 0,7 to nawet sie nie zblizaj.
Dlatego wieczny bolec gitarzystom
@mwicat: nie polecam, no chyba ze w zespole disco polo wtedy jak najbardziej. Bo jak na weselach albo na miejskich koncertach to same stare rozwodki tylko lgna, no ale kolega nie był wymagający a co sie naruchal to jego. A do mnie lgnely tylko dzieci z tekstami "panie daj pan postukac w bebenek" "o jaka paleczka mogo dotkanc" " a mocno pan wali tymi paleczkami"