Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki #heheszki #truestory

Tl;dr


1. Parę lat temu miej znajomą 8/10 (jeśli lubicie rude, to pewnie 9-10) z serii #lobuzkochamocniej.
2. Wielu chłopaczków #!$%@? dla niej szajs, w tym brat twojej przyjaciółki - dobry człowiek, zaradny i całkiem #ladnypan.
3. Powiedz ziomeczkowi że to kiepska lokata uczuć, bo znasz ją bardzo dobrze i mówisz jak jest niczym Mariusz Max Kolonko.
4. '#!$%@? się znasz Anon.'
4a. 'Twój wybór, ale potem mi nie lamentuj.'
5. Podchody zainteresowanego trwały rok. W międzyczasie ruda miała akcje typu: kawaler stoi pod drzwiami z kwiatami, oraz prezentem na jej urodziny, a ona 'gości' erazmusa pod prysznicem i udaje że jej nie ma XD
6. Jednak 'miłość' zwycięża. Zostają szczęśliwą parą.
7. Oho.. zdrada numer 1.
8. 'OJ SORKI, WIESZ SKOK W BOK Z ENRIQUE BO HORMONY KAZAŁY, GORĄCY TEMPERAMENT' XDDDD #pdk
8a. 'No dobra, ale jeszcze raz i koniec.'
9. Na następny raz nie trzeba było długo czekać, ale przecież do trzech razy sztuka..
10. Ruda upada po raz trzeci.
11. Ukrzyżowanie związku i 'Anon miałeś rację, a chciałem być dla niej dobry' ;_;
12. Dostań od rudej zdjęcie z wakacji.. Już nie jest 8/10, przytyła z 30 kilo i prezentuje się w bikini jak wielorybek. Na tarło z fajnymi klientami nie ma opcji, więc wyrwała bogatego i wąsatego janusza lvl 40+
13. Ze względu na poniesione przez cumpla straty moralne podeślij mu fotkę jego niedoszłej lubej z podpisem: 'patrz jaka foczka przeszła Ci koło nosa ( ͡º ͜ʖ͡º)'
14. 'Poczułem się jak Neo z matrixa, wiesz o którą scenę chodzi XD'
15. Doskonale wiem o którą scenę chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) pic rel
Pobierz h.....s - #rozowepaski #zwiazki #heheszki #truestory

Tl;dr
SPOILER

1. Parę lat...
źródło: comment_LnVSomP4vxzraTllTe34xgMx90dkLNps.jpg
  • 35