Wpis z mikrobloga

Uwaga frajerzy. Mam komunikat.

Aby uprzytomnić wam kiedy to było, to odpowiadam - dwa tygodnie po zamachu na WTC.

#pamietnikmarka

#przegryw #smutnazaba #milosc #poznan #zwiazki #rozowypasek #rozowepaski

Wołam @zakowskijan72: @zakowskijan72: @empeash: @unknown_stranger: @empeash: @NieNajgorzej @mamnatopapiery @ama_tor @john118 @dzieju41

Przepraszam za błędy - #mlodosc

26.09.2001 sroda

Dlugo sie nie wpisywalem, a duzo sie zmienilo. W Poznaniu bylo fajnie. Bylismy w kinie na Shrek'u. Super film. Popilem sobie z Marcinem. Karolina nie pila, a szkoda. Chodze do nowej budy. Narazie jest spoko. Poznalem fajnych kumpli mianowicie dwoch Marcinow i Kube. Prawdopodobnie bede z nim jezdzil do szkoly od przyszlego miesiaca (samochodem). Mialem caly tydzien chate wolna. Mieszkali u mnie Iza i Wojtek. Nic szczegolnego sie nie dzialo, jezeli chodzi o te sprawy. Pilismy i palilismy. Ogladalismy ciekawe fimy tj. Gladiator, Rompers Stompers, Wiezien nienawisci, Szeregowiec Ryan, Cast Away- Poza swiatem itp. Izie najbardziej podobal sie Gladiator. Dzis sobie uswiadomilem, ze potrzebuje kogos (kobiete), aby byla blisko mnie. Jest mi niezbedna do zycia. Iza byla przez caly tydzien u mnie. Zwierzalami sie, a ja jej sluchalem. Nie odwazylem sie na zrobienie jakiegos gestu dzieki, ktoremu moglaby sie poczuc naprawde bezpiecznie. Nie bylem w stanie zapewnic jej tego. Czy to znaczy, ze wszystkie jej deklaracje, ze np. gdyby nie poznala Wojtka to bylaby ze mna sa nieprawda. Byloby to moja osobista porazka. Czy ja nie jestem FACETEM??? Jestem ale nie idealem. Jestem poprostu madry, a nie zbudowany. Moja sila polega na zdolnosci zonglowania umyslem, a nie cialem. Czy jest jakas kobieta na Ziemii, ktora to zauwazy i doceni? Iza chyba do tych kobiet nie nalezy. Czasami robie cos czego nie do konca rozumiem. Wiem, ze ten czyn, ktory wykonalem przed chwila byl sluszny. Czy to nazywa sie inteligencja? Wczoraj widzialem Magde S. W niedziele widzialem Magde S. jak szla do kosciola. Jest nadal najpiekniejsza. Ciekawe co ona mysli o mnie. Czy wogole jeszcze pamieta mnie. Jak o mnie mysli. Palant, debil, dupek, ciota, a moze mysli zupelnie odwrotnie. Czy kiedys sie dowiem tego. Chcialbym wiedziec czy sie dowiem a nie tego co o mnie mysli. Na tym wlasnie polega zonglowanie umyslem. Zdanie ktore napisalem jest sprzeczne, a malo ktory potrafi je rozszyfrowac. Jestem dobry. I w tym i na codzien staram sie byc. Zarty sie skonczyly. Jaki mam byc? Soba? Zeby byc soba trzeba miec serce i dusze. Jestem soba teraz. Nie wiem czy na codzien taki jestem. Szukam kobiety. To jest zabawna sprawa. Nigdy mi sie nie udaje. Uda sie czy nie uda- oto jest pytanie!
marekantoniusz - Uwaga frajerzy. Mam komunikat.

Aby uprzytomnić wam kiedy to było,...

źródło: comment_Q5LrpFkYUfz2uJGFmMoWfEqfOu6YieND.jpg

Pobierz
  • 9