Wpis z mikrobloga

@Janusz_Hazardu: pierwsze godziny były spokojne, po czym któryś z graczy wyrobił gdzieś koło 500% i wtedy cały konkurs oszalał. Zwycięzcy mieli parę k%, nie wiem jak reszta. Niestety było to jakiś czas temu a ja miałem przerwę od rynków, dlatego nie pamiętam dokładnie, ale chyba to był konkurs PL
  • Odpowiedz
@Janusz_Hazardu: Bo też zastanówmy się, ile to jest 1k zł dla przeciętnego człowieka? Dla kogoś zarabiającego minimalną krajową to dużo, ale nie jest to kwota której nie da się nawet w takim wypadku nazbierać. Większość hobby wymaga co najmniej takiego wkładu finansowego, a jednak nie stanowi to większego problemu. Do tego piękny, błyszczący napis z kwotą nagrody pomaga w racjonalizowaniu postawienia na szali własnej gotówki. Obciążenie psychiczne jest niewielkie.
Czy
  • Odpowiedz
@zly_wieczor: Myślę że malutki procent ludzi zarabiających minimalna krajową interesuje się forexem, oni są skupieni na tym jak przeżyć miesiąc za 1300zł. Inwestując pieniądze zawsze musimy liczyć się z tym że możemy ponieść stratę, musimy inwestować pieniędzmi które możemy i stać nas żeby je stracić.
Może w takich konkursach należało by obniżyć dźwignie? 1:100 to nadal dużo (za +/-4200zł możemy otworzyć zlecenie 1 lot na eur/usd - to już jest
  • Odpowiedz
@Janusz_Hazardu: Ogólnie mały procent ludzi w Polsce interesuje się forexem, przykład z minimalną miał tylko pokazać, że taka kwota nie jest w rzeczywistości barierą, nawet dla "januszy".

Inwestując pieniądze zawsze musimy liczyć się z tym że możemy ponieść stratę, musimy inwestować pieniędzmi które możemy i stać nas żeby je stracić.

Oczywiście. A biorąc kredyt należy pamiętać o konieczności spłaty. A spładzając dzieci należy brać za nie odpowiedzialność i wychowywać. Dla
  • Odpowiedz