Wpis z mikrobloga

@zly_wieczor: Tak, konto wirtualne, stan początkowy 10 000zł. Będzie ostra jazda, wydaje mi się, że 1000% zysku nie wystarczy na zajęcie miejsca top 3, w końcu wirtualnym hajsem gra się zupełnie inaczej. Tylko jak ludzie porobią po 10 kont i na każdym przeciwstawną pozycję, to będzie nierówna rywalizacja. Tak czy inaczej nie mam nic do stracenia, więc będę walczył.
@czarodziej_rynku: Żeby wygrać, będzie trzeba wykręcić z 2000% zysku.
Co do multikont, wydaje mi się, że w razie wygranej tacy goście będą prześwietlani i wyrzucani z konkursu.

Swoją drogą też się zapisałem :), ALL-IN i może jakoś to będzie.
@czarodziej_rynku: Znam aż za dobrze działanie takich konkursów, znam zwycięzcę jednego z nich. Długo bogaty nie był ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak naprawdę największą szansę mają na nich toksyczni hazardziści z odrobiną szczęścia.
Jeśli chodzi o multikonta i zmowy to aż tak bardzo bym się o nie nie martwił, wiele zależy od organizatora. Albo będą tępić, a wtedy wychodzi im to całkiem nieźle, albo oleją, a wtedy
@piti54: 15. Uczestnik przyjmuje do wiadomości, że nie jest dozwolone działanie w zmowie z innymi Uczestnikami, polegające
w szczególności na realizowaniu wspólnej strategii inwestycyjnej, składaniu w tym samym lub zbliżonym czasie
zleceń przeciwstawnych lub wykorzystywanie Rachunków Konkursowych innych osób w celu realizacji zleceń
przeciwstawnych a uzyskanie przez Organizatora podejrzenia wykonywania takich działań stanowi podstawę do
wykluczenia z Konkursu.

:))))
@czarodziej_rynku: możecie mnie zaminusować ale to mnie właśnie wkurza w takich konkursach.... pseudo Janusze forexowe pootwierają konta konkursowe i mając fuksa będą zgarniać dzienne premie albo wygrają cały konkurs.
Ja bym zdecydowanie wolał konkurs z kasą real (choć by 500-1000zł) żeby dużo osób mogło wziąć udział. Co by to dało? Takie Janusze 3x by się zastanawiały czy grać za 100% czy nie, zawsze jest trochę emocji przy ryzykowaniu własną kasą a
@czarodziej_rynku: Dlatego napisałem o kwocie 500-1000 zł czyli kwotach przyziemnych. Zresztą statystyczny polski inwestor ma depozyt 6-10k zł. Myślę że spokojnie znalazło by się kilkaset chętnych osób. No i masz rację że konkurs ma przyciągnąć nowy narybek a nie wyłonić mistrza. Szkoda.
@Janusz_Hazardu: Powiem ci, że kiedyś brałem udział w konkursie z realnym depozytem 1k zł. Wiesz co to zmieniło?
Nic.
Zachowywali się dokładnie tak samo. Zresztą jak spojrzysz na przeciętnych hazardzistów to stawianie własnych pieniędzy nie powstrzymuje ich przed ryzykowaniem, a wręcz podnieca i nakręca.
Nie zrozum mnie źle, też uważam takie konkursy za toksyczne zjawisko. Ale organizatorom raczej nie chodzi o budowanie społeczności traderów. Gdyby tak było, robili by konkursy analiz,