Wpis z mikrobloga

#ps4 #xboxone #ps3

Drodzy Mircy,
napaliłem się na konsole nowej generacji. Obecnie mam ps3 (z CFW rzecz jasna;) ). Przeszedlem na niej już większość dobrych gier. Moja ulubiona seria to Uncharted <333 love love. Tlou też był spoko ;) noi oczywiście Kratos :D.

Rozważam kupno ps4, ale może bardziej polecacie XONE z obecnej generacji? A może nie warto narazie się pchać w nową generacje (mam cfw ps3 gdzie jest sporo gier) i poczekać na nowe modele np. ps4 slim? Co sądzicie, proszę o poradę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 113
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: prawdę mówiąc mam gdzieś staż, ale widzenie wszędzie bajtów, nawet tam OP nie miał takiego zamiaru zaczyna mnie już denerwować. Najłatwiej palnąć jakąś głupotę, a potem 'bait, bait! ale was ztrollowałem xD'
taki 'it's a prank' internetów xD
  • Odpowiedz
@mac3: jasne, że zachowywanie się jak debil nie różni się od bycia debilem.

Ale łykanie takiego zachowania jest wciąż głupie. Od razu post jest co najmniej podejrzany, z tymi serduszkami i rzecz jasnym CFW, szybki rzut oka i to na 99% bait, a jeśli nie - po co cokolwiek pisać czy dyskutować?
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh:

Zawsze mnie śmieszą idioci, którzy chwalą się stażem na wykopie (OOO ja tutaj 10 lat juz siedze, ale zgubiłem hasło do konta / wykop zbanował mi IP / pies mi zjadł kartke z hasłem). Pewnie na allegro też byłeś super-sprzedawcą, ale zgubiłeś hasło i masz nowe konto i sprzedajesz PS4 za 200 CBL...

Nawet mi Ciebie nie żal.
  • Odpowiedz
  • 1
@konradkal: bo Xbox One to gówniane coś, na dodatek kompletnie niewydajne według fanbojów PS4. Tylko ciekawe jak się czują, widząc co MS rozumie pod hasłem "remaster gry".
  • Odpowiedz
@Piotrp7: Byłem posiadaczem PS4 a obecnie mam Xbox One, zdecydowanie polecam tę drugą konsolę. Między innymi dzięki temu jakie gry otrzymujesz w goldzie i dzięki Ea Access, narazie to mi wystarcza. Poza tym PS4 strasznie głośno chodził, ale ponoć już to naprawili
  • Odpowiedz
PIERWSZA ZASADA HIPOKRYZJI WYPOKU: PISZ DO LUDZI ŻE SĄ ŚMIECIAMI BO ŚCIĄGNĘLI PIOSENKĘ MIMO ŻE TY MASZ #!$%@? CAŁY DYSK FILMAMI I GRAMI Z ZATOKI.

DRUGA ZASADA HIPOKRYZJI WYPOKU: PISZ DO LUDZI ŻE SĄ ŚMIECIAMI BO ŚCIĄGNĘLI NA SPRAWDZIANIE/KOLOSIE JEDNO ZADANIE MIMO ŻE TY ROBIŁEŚ DOKŁADNIE TO SAMO, NO ALE WIADOMO, U CIEBIE BYŁA INNA SYTUACJA
  • Odpowiedz
@Piotrp7: #!$%@?, pisałeś tydzień temu, że jesteś po studiach i zarabiasz grube pieniądze będąc programistą, a nie potrafisz poprawnie pisać i musisz piracić nawet gry na PS3 XDDD?
  • Odpowiedz
@qnebra: podobnież PS4 to konsola do gier, a XONE to centrum multimedialne ;p, musze to jeszcze przemyslec... ale exclusivy z ps4 mi ise b podobaja ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz