Wpis z mikrobloga

@Harkonnen: Nie wiem czy śledzisz /r/osugame, ale peppy jest bardzo negatywnie nastawiony do niego i jest opcja, że nigdy. Złożył prośbę o unbana już 3 miesiące temu. Rozpatrzenie takiej sprawy zajmuje zwykle miesiąc, ale jako, że to jest specyficzna sytuacja, to ciagnie się już 3 miesiąc i wciąż brakuje nowych informacji. Pozostaje tylko czekać. A takto chłopak cały czas gra na twitchu, więc jedyne co traci to nie widać
@Nidden: Wiem wiem, znam sprawę. Peppy to... specyficzny człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kukiz tak samo, podobno zwyzywał staff osu, no to jak mają go odbanować. Ciekawe, czy odbanowaliby go gdyby rozpłakał się na filmiku jak Reimu.
@chciwykrasnolud: Chciał skończyć z osu, dlatego zaczął cheatować. Dostał bana świadomie.
@chciwykrasnolud: W 2013 ze względów zdrowotnych (wysuszające oczy) postanowił zrezygnować z dalszego grania. Chciał usunąć konto, lecz taka opcja nie istnieje. Jedynym rozwiązaniem było złamanie regulaminu i otrzymanie bana. Postanowił zczitować dwe mapy (Tu masz nagranie z tego bardziej znanego) i tak oto skończył kariere. Po prawie dwóch latach wrócił i nadal jest uważany za najlepszego gracza jaki kiedykolwiek grał w tą grę. Bierze krople do oczu, na prawej
@Harkonnen: Myśle, że Cookiezi nie zależy nad tym unbanem tak bardzo aby robić dwa filmiki na których płacze i przeprasza za błędy. I tak jest uważany za boga tej gry i wykręca naprawdę rekordowe wyniki. Nic wielkiego poza miejscem w rankingu nie traci.