Wpis z mikrobloga

#rozdajo Galxy Note 3 - uszkodzony - padła końcówka mocy (GPS i GSM nie działa - WIFI działa), pęknięty ekran - ale tak, że prawie tego nie widać; dotyk działa. Simlock usunięty kodem. Tel. jest na gwarancji (końcówka mocy się kwalifikuje na gwarancję, ekran - nie) ale mi nie naprawili bo tel. jest zrootowany - jak Ci się uda przywrócić flagę serwisową to masz w pełni sprawny telefon.

Do tego oryginalne putełeczko i ksero FV (jakby ktoś się chciał z gwarancją bawić).
Wysyłam na swój koszt #bogactwo - a co ( ͜͡ʖ ͡€)
x-odus - #rozdajo Galxy Note 3 - uszkodzony - padła końcówka mocy (GPS i GSM nie dzia...

źródło: comment_xMBenGHiYN3CpcbIfAeJrUo7vdSPR4K5.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@KLIFord: z3 compact to najmniejszy z telefon z mocnymi bebechami. Co do design to dla mnie wszystkie te telefony są teraz strasznie podobne. W porównaniu z Note dużo wygodniej się obsługuje jedną ręką. Trochę tylko brakuje fizycznych przycisków wstecz i home.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Tylko_nocny: niektore apki są bezpośrednio na telefon. Filmy odtwarza telefon. Da się zrobić stream z PC z tym ze mi tylko minecraft zadziałał. Pixele widać dlatego, że powiększenie jest dość duże i na pole widzenia w jednym oku przypada pewnie jakieś 200x200.
  • Odpowiedz
@x-odus: niby plusuje, ale jak chcesz się dowiedzieć jak usunąć flage serwisową to pisz (10min roboty na s3, note powinien być identyczny)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@eyaf: no właśnie nie chce mi się w to bawić. Może komuś się przydać jako tablet. Albo do bajek dla dzieciaka. Albo do jakich testów czy developerki. A jak ktoś jest na tyle dobry żeby go naprawić to tym lepiej.
  • Odpowiedz
Ponieważ zainteresowanych jest dużo, żeby nie było, że wygra kolega z akademika - losowanie będzie zrobione na żywo. Pare miniut przed 22:00 wrzucę tu link to youtube/hangout ze streamingiem pulpitu.

@adam-skowyt: @breakless:
  • Odpowiedz