Wpis z mikrobloga

Właśnie dotarła do mnie #herbata ( http://www.aliexpress.com/item/50pcs-different-Kinds-flavors-Chinese-yunnan-puer-tea-puer-ripe-pu-er-tea-bag-gift-the/719456426.html ) od @majfrend. #!$%@? to wszystko kuwetą niemiłosiernie. Cykam się troszku. Pić czy nie pić, mireczki? Są w #krakow jakieś dobre oddziały toksykologii? xD Jak coś, to zapraszam do mnie na wspólną konsumpcję.

#aliexpress
  • 22
@fraulein_: @Said222: @sylwek2k: @TomdeX: @pawel0414: @MasterSoundBlaster: @Domas3: Nalałem sobie troszkę. Zapach przy piciu nadal jak z ruskiego pociągu. Natomiast smak (oczywiście bez cukru i innych udziwnień) bardzo, bardzo intensywny. Prawdę powiedziawszy jest to najintensywniejsza herbata jaką piłem w moim życiu. W opakowaniu jest wiele rodzajów, ale jak na razie zielona kapsułka zyskała moje uznanie. Póki co nie piję więcej, będę obserwował mój organizm - na
@MuchaZ: też sobie to zamówiłam już jakiś czas temu. W sumie niezłe, ale z chińską herbatą mam zawsze problem bo u nich nasza czarna to ich czerwona. Nigdy nie wiadomo co mają na myśli w opisie... I mi się dostała ta paczuszka głównie z czerwoną, której za bardzo nie lubię.

Generalnie nie jest to trujące, a moja przyjaciółka np. ją uwielbia.