Wpis z mikrobloga

#rozdajo
#ksiazka
#philipdick
#philipkdick
#scifi

Czas na kolejne #rozdajo z mojej biblioteczki. Dzisiaj książka, "Prawda Półostateczna", autor Philip K.Dick.

Zasady co zawsze: Wy plusujecie, ja wylosuję jedną osobę i się z nią skontaktuję przez prywatną wiadomość z prośbą o adres do wysyłki. Gdybym nie otrzymał odpowiedzi w zadowalającym czasie, to dokonam kolejnego losowania.
Z losowania wykluczeni ludzie z mojej czarnej listy ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Wysyłka na terytorium Polski w zwykłej kopercie ekonomicznym listem niepoleconym.

Jeżeli nie zamierzasz przeczytać książki, to proszę daj szanse wygrać ją komuś kto chce ją przeczytać. Szkoda by się marnowała leżąc na półce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli przeczytacie i nie chcecie by zalegiwała na półce to przekażcie dalej komuś do czytania, czy to bezpośrednio czy przez #rozdajo - szkoda by książki się tylko wylegiwały :-)
C.....e - #rozdajo
#ksiazka
#philipdick
#philipkdick
#scifi

Czas na kolejne #r...

źródło: comment_AMyjGWn5L4qlxBUahnTawJlFtnuCOD2n.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@dzieju41:
Ależ oczywiście. Można też zachować. Kto co woli. Nie ma żadnego przymusu do niczego :-) ... ale przeczytać pasuje :-)

Podejrzewam jednak, że w bibliotece to sobie będzie też tylko leżeć. Ja bym sugerował komuś z inteligentnych znajomych przekazać, tacy co lubią czytać :)
  • Odpowiedz
@Comandante: Jeszcze nie czytałem tej powieści Dicka, a po kilku tytułach stwierdzam że to chyba jeden z moich ulubionych autorów - proszę proszę wylosuj mnie, będę miał biblioteczkę na jesienne wieczory ʕʔ
  • Odpowiedz
@Comandante: Jeśli chciałbyś mi rozdać jakiekolwiek tytuły Dicka to chętnie przygarnę/odkupię za drobną opłatą, bo po pierwsze uwielbiam używane książki, a po drugie większość Dicka którego przeczytałem to ebooki/pożyczone, więc fajnie byłoby mieć namacalne wersje; z pewnością przeczytałbym kolejny raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz