Wpis z mikrobloga

Nowe odcinki mają w większości żenujący poziom, robione na siłę, z humorem dla gimbazy albo i gorzej. Najlepszy był okres z śp babką Kiepską i "starym" Waldusiem.
  • Odpowiedz
@eddie88: Przecież właśnie na początku był gimbohumor, później zaczęli się bawić różnymi podtekstami. Nie jest to humor najwyższych lotów, ale też nie jakiś bardzo prostacki (chociaż z wierzchu sprawia takie wrażenie).
  • Odpowiedz
@konsumpcjusz: Kiepscy to najlepszy serial z Polski.Zwłaszcza do mniej więcej 300 odcinka.Genialna parodia życia przeciętnego Polaka.Każdy z nas zna takiego Paździocha,Boczka czy Ferdka.A prosty humor to tylko środek żeby to było jeszcze bardziej realne.

Wiele odcinków z drugim dnem i morałem.Trzeba tylko umieć czytać między wierszami
  • Odpowiedz
@Pan_Obserwator: Ja to w ogóle nie rozumiem ludzi, co wyśmiewają takich "Kiepskich", ale już "South Park" to "ooo, półka wyżej, a nie, 3 PÓŁKI WYŻEJ". Takie tam #!$%@?, poziom podobny. "Kiepscy" to taka nasza swojska produkcja i pomimo, że to nie jest humor nie wiadomo jakich lotów, jest to po prostu śmieszne i nie powiem, że się wstydzę, że kiedyś trochę oglądałem.
  • Odpowiedz