Wpis z mikrobloga

@Hiisi: mnie wciągnęła zbrodnia i kara, genialna książka. Przy niej każda dzisiejsza powieść brzmi jak bajka dla przedszkolaków. Polecam ten podkład, idealnie wpasowuję się w klimat XIX wiecznego peterburgu :)
c.....n - @Hiisi: mnie wciągnęła zbrodnia i kara, genialna książka. Przy niej każda d...
@Hiisi: To boli, prawda? Wybrałam takie studia, bo uwielbiałam czytać. Teraz w wolnym czasie oglądam seriale, a czytanie sprowadza się do streszczeń. Nie dość, że lektur jest więcej niż dni w roku akademickim, to jeszcze główny przekaz większości z nich jest taki, że życie to beznadzieja i najlepiej zainwestować w sznur....;p
@Hiisi: hm... z horrorow / thrillerow to zawsze Graham Masterton. Niby wszystkie jego ksiazki sa podobne ale wiekszosc ma niezle tempo a on sam ma naprawde niezly styl. "zaklęci" wciagneli mnie na tyle ze zarwalam noc. "spiączka" tez daje rade. ostatnio przebrnelam przez "demonologa" a.pyper'a ale na 4 razy. "bezdomna" Katarzyny Michalak i "trzepot skrzydel" Grocholi mnie zachwycily chociaz obie to naprawde smutne historie. prywatnie uwielbiam J.L. Wisniewskiego jak nikt wchodzi
@Hiisi: ja mam w domu jakieś 100 nieprzeczytanych, do tego kilkaset ebooków. Ja to się dopiero czuje, właśnie dzisiaj miałem czytać i ... znowu siedzę na wykopie :)