Wpis z mikrobloga

#pzu #ubezpieczenia #oc #nnw

PZU robi sobie jaja ze mnie jako klienta - wysłali 17.09 druk opłacenia OC i NNW za auto z terminem płatności 23.09. Druk ten otrzymałem dzisiaj. To jest kpina w żywe oczy - gdybym był akurat na wyjeździe to co? Dlaczego takie pisma nie są wysyłane na miesiąc przed terminem płatności?! Dlaczego te ich druki mają design z dupy - poprzednie były jasne i czytelne: I rata, II rata - teraz trzeba czytać, szukać, analizować po dowodzie w płaty za co się już zapłaciło a za co ten druk co właśnie przyszedł.
  • 6
@Xaveri: Nie, nie zmieniają się. Od co najmniej 4 lat są raty półroczne (bo od tylu mam styczność z PZU) a skoro od 10 lat ubezpieczasz to terminy spłat w ostatnich 4 latach (przynajmniej) się nie zmieniły ;)
@fromasz56: ale przed chwilą dzwoniłem do koleżanki co ma większy staż i nie pamięta żeby raty były inaczej rozkładane jak na 6 miesięcy. Co nie zmienia faktu, że jak się spóźnisz z wpłatą to nic się nie stanie :) Także spokojnie Mireczku i zapłać sobie nawet po terminie.
@Xaveri: znajdź sobie Agenta w okolicy, nie będziesz miał takich problemów. Sam zadzwoni i się przypomni, a to, że rata się zbliża, umowa się kończy. Może rabat jakiś znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)