Wpis z mikrobloga

@brmstufldigart: ja się do zbiorkomu przesiadłem jakieś dwa miesiące temu i na razie nie żałuję i nie myślę o powrocie do auta. Dojazd i powrót z pracy stał się jakiś spokojniejszy, jest czas na książkę. Generalnie polecam.
@brmstufldigart: jechać 25 minut, a ponad godzinę, nawet w godzinach rannych, to wystarczający powódw dla podpoznaniaków, by jednak skorzystać z samochodu. Ale jak się przeprowadzę do miasta, co mam nadzieję, zdarzy się w ciągu najbliższego roku, na pewno przesiądę się w mpk, a jeszcze bardziej będę szczęścliwy, jak będzie to rower. Powiem szczerze, że gdyby w końcu uruchomili park'n'ride jak to ogłaszają od euro, to też bym korzystał, bo pewnie wychodziłoby
@brmstufldigart: Niekoniecznie. Ja np z Sobieskiego Cisne na starołękę :D Też cisne mpk, samochodem jak się przedre to mam 25-30min a tramwaj 45. Tylko tramwajem zero stresu, bo ludzie w pń jeżdżą jak zwierzęta, szczególnie rano jak się spieszą do pracy
Zamiast biletu, aby podróżować autobusami lub tramwajami na liniach organizowanych przez ZTM wystarczy ważny dowód rejestracyjny samochodu. Rower miejski można wypożyczyć za darmo na czas do 60 minut.

@SiDi: czyli nie musi być twoje auto nawet (tak przynajmniej rozumiem)
Edit: (jedna osoba – jeden ważny dowód rejestracyjny).