Wpis z mikrobloga

Obraziła się na mnie koleżanka z pracy xD Nie mam zielonego pojęcia za co, spędziłyśmy 2 miesiące w jednym biurze i było ok, może nie utrzymujemy kontaktu poza pracą, ale nasze kontakty w pracy były dość serdeczne.
Nagle z dnia na dzień zaczęła mnie ignorować, nie odpowiada na cześć, nie wiem #!$%@? co robić, w pracy za bardzo nie mam możliwości z nią pogadać bo jest jeszcze parę osób w biurze. Nie rozumiem dlaczego, jeśli zrobiłam coś nie tak, nie mogła po prostu przyjść i powiedzieć? Tak mnie już irytuje jej ostentacyjność, że mam ochotę sprzedać jej klapsa w dziąsło i trzymajcie kciuki, żebym jutro tego nie zrobiła, bo dziś mam wolne ( ͡º ͜ʖ͡º) #gorzkiezale #logikarozowychpaskow
  • 36
  • Odpowiedz
@ninakraviz: to nie musiala być twoja wina. Mojej mamie kiedyś bratowa obrobila dupe u drugiej bratowej (mojej chrzestnej). Kontakt sie urwal na ponad 10 lat. Moja mama miała bardzo dobry kontakt z moją chrzestną i tamta bratowa musiała być o to zazdrosna. Wyszło to przy okazji parę lat temu po moim ślubie przy jakimś rodzinnym spotkaniu, gdy moja chrzestna wyrzuciła z siebie wszystko mojej mamie. Szybko się okazało, ze to nieprawda
  • Odpowiedz
@ninakraviz: na mirko była kiedyś historyjka gościa który zawsze gdy się obrazi na niego kobieta, tworzy efekt emocjonalnego lustra. Zachowuje się tak jakby też się obraził tylko kilkukrotnie bardziej. Tak że w końcu to kobieta która się obraziła po jakimś czasie totalnie nie wie co się dzieje i z nadmiaru informacji, chaosu wewnętrznego, przeprasza i sama zaczyna się łasić.Pamiętaj jedyną skuteczną bronią na obrażanie się jest obrażenie się na obrażenie!
  • Odpowiedz