Wpis z mikrobloga

Obraziła się na mnie koleżanka z pracy xD Nie mam zielonego pojęcia za co, spędziłyśmy 2 miesiące w jednym biurze i było ok, może nie utrzymujemy kontaktu poza pracą, ale nasze kontakty w pracy były dość serdeczne.
Nagle z dnia na dzień zaczęła mnie ignorować, nie odpowiada na cześć, nie wiem #!$%@? co robić, w pracy za bardzo nie mam możliwości z nią pogadać bo jest jeszcze parę osób w biurze. Nie rozumiem dlaczego, jeśli zrobiłam coś nie tak, nie mogła po prostu przyjść i powiedzieć? Tak mnie już irytuje jej ostentacyjność, że mam ochotę sprzedać jej klapsa w dziąsło i trzymajcie kciuki, żebym jutro tego nie zrobiła, bo dziś mam wolne ( ͡º ͜ʖ͡º) #gorzkiezale #logikarozowychpaskow
  • 36
  • Odpowiedz
@ninakraviz: różowe są śmieszne. dlatego staram się utrzymywać głównie kontakt z niebieskimi. Moja bardzo dobra koleżanka/przyjaciółka się na mnie obraziła i nie utrzymujemy kontaktu bo nie lubię jej fagasa. Pokłóciłam się z nim kiedyś bo to idiota z dziwnym światopoglądem, rozpieszczony przez bogatych rodziców do maximum. I pokłóciłam się z nim, bo on wyśmiewał, że pracuję 7zł/h a ja go zbeształam za to.
No i nie mam przyjaciółki, bo nie lubię
  • Odpowiedz
@ninakraviz: można przed pracą, można po pracy, można poprosić żeby wyszła na korytarz i pogadać, można zadzwonić.. Nie lepiej przyjść na wypok i pisać jaka ona zła i jak mnie wkurza... Skacz, tup i krzycz najlepiej
  • Odpowiedz
@otacon: przychodzimy na inne godziny, ona wychodzi z pracy z kolezanką, ale jutro mam zamiar zagadać i to chyba bez czajenia się o wyjscie na korytarz i tak kazdy widzi że jest lipa.
  • Odpowiedz