Wpis z mikrobloga

@Paletka: Nie no nie da się kupic, tak naprawdę prawdziwe bmw zaczynają się od 150k zł i to co najwyżej seria 1 za takie grosze.

Czytaj więcej mirko to zgłupiejesz zanim kupisz jakiekolwiek auto XD
4k zł to nie jest duzo pieniędzy ale na stosunkowo zadbaną bieda e36 wystarczy. Powyżej 5 tysiecy to sie cenią już ładne egzemplarze bez grama rdzy. Sam szukam za grosze dla kogoś bmw w gazie
  • Odpowiedz
@Paletka: @Kozac: @bidzej: @Kejran: Dokładnie w zeszłym tygodniu kupiłem BMW e36 1,8i 115KM w kolorze samoblau, z klimatronikiem i elektrycznym szyberdachem, plus abs, ale to chyba w standardzie, wersja SEDAN, sprowadzone z niemiec wiec raczej jakiś handlarz. Zapłaciłem 4100zł, 450zł akcyza + OC na miesiac. Sprzegło na końcu bierze wiec jest na wykończeniu, opony jak nówki (wysoki bierznik), kolor jednolity na całym aucie, sa dwa wgniecenia na masce malutkie (jakby ktoś mocno nacisnął palcem - taka wielkość). Z amortyzatora z tyłu wyciekł olej, więc wymieniłem od razu na Bilstein B4 obydwa z tyłu, wyniosło mnie to ok 380zł, razem z odbojnikami, mocowaniami itd.

Termostat był uszkodzony, koszt 100zł, plus wymiana od razu plynu chlodzacego, 30zł. Wszyscy mechanicy mówiąc na oko, mowili ze ma przejechane około 200 tysiecy, bo jest na prawdę zadbane jesli chodzi o wnetrze i lakier. Na liczniku mam 209 tyś. Według książki serwisowej BMW, w 2011 roku miała przejechane 174 tyś. km, o ile jest oryginalna :) Po przeliczeniu, wychodzi że wlasciciel jezdzil 12,6tys km rocznie.

Miałem jeszcze akumulator 35Ah wsadzony, wymieniłem na troche wiekszy ktory akurat miałem wczesniej w
  • Odpowiedz
Czy w przedziale 3-4k kupię dobre BMW e36?


@maxver: biorąc pod uwagę pytanie z początku, Twoje się nie łapie :)
zajrzyj jeszcze do tylnego zawieszenia, gdzie masz 14 tulei...
  • Odpowiedz