Wpis z mikrobloga

Jak tam się sprawy mają ze steam machine? Jak myślicie, coś z tego będzie? Premiera urządzeń w grudniu. Preordery padów są. Lada moment wjedzie nowe PC i już warto aranżować miejsce podłączenia pieca pod TV... A może nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Coś więcej wiadomo? W sieci jakieś pourywane informacje, a tutaj dużo ogarniętych mirkograczy z #pcmasterrace

#gry #pc #komputery #pytanie #pytaniedoeksperta #steam #rozrywka #steammachine #steamos
Pobierz Sandman - Jak tam się sprawy mają ze steam machine? Jak myślicie, coś z tego będzie? ...
źródło: comment_Np9Q9BQJWcnIe09En6QKsAQNfGZ6y60t.jpg
  • 13
@Sandman: Za taką samą kasę możesz sobie samemu złożyć kompa w formacie mATX który będzie miał lepsze bebechy, samemu możesz spersonalizować wygląd a jak chcesz korzystać z pada to odpalasz Steam Big Picture. SteamOS możesz zainstalować na każdym PC więc nie ma absolutnie żadnego powodu żeby to kupować, no ale debili jest sporo więc pewnie będą schodzić jak ciepłe bułeczki.
@Krawwo: @Trzyzet: @ZetarXenil: @korynt: @Kazak77: Kurde. Źle zapytałem. Ja wiem żę to skok na kasę. Że firmy dla gamerów będą sięprzeceniaćw zwykłych skrzynkach i tak dalej. Myślałem że będzie jasne po tym jak napisałęm że robię kompa. Bardziej chodzi mi o kwestięsamego środowiska. Nowego systemu. Tego pada steamowego. Samej kompatybilności gier. O waszą opinię na ten temat. Co uważacie. Czy taki komp (nie ważne czy oryginał czy
@Kazak77:
Ale dlaczego od razu debili? Nie każdy jest na tyle ogarnięty, żeby sam sobie składał komputer. Niektórzy chcą kupić sprzęt po prostu jak konsole, gotowca z gotowym OSem jak w konsoli, którego postawią pod telewizorem, podepną i będą grali. Są też ludzie starsi, którzy nie ogarniają tego rynku tak jak my. To nie powód żeby nazywać ich od razu debilami.
@Qwertylion: tryb kanapowy. Big picture na TV z szybkim przystosowanym do gier systemem. Jak konsola ale gry pecetowe. No i ten pad. Jeśli będzie działał tak jak na filmach, i pogram na nim wygodnie w RTSy tak jak myszką, to mają mnie. Konsole w tym przypadku to gry akcji, fpsy wypadają ciężko a strategie itp. zupełnie odpadają.
@Sandman:
Spokojnie zastąpi Ci konsolową rozrywkę. Pomijając kilka arcydzieł (The Last of Us, Killzone itp) to będzie praktycznie to samo a nawet lepsze. PC też ma mase swoich exów. Dam Ci przykład. 3 lata temu złożyłem skrzynkę za 3 tysiące zł. Do dzisiaj odpalam na nim wszystko na wysokich/ultra przy 60 fpsach na TV 42". Dokupiłem pada od X360 i czuję się lepiej niż z konsolą, bo mogę odtwarzać filmy, zdjęcia,
SteamOS możesz zainstalować na każdym PC


@Kazak77: Niestety nie można zainstalować na Raspberry Pi 2, bo coś tam jest nie tak z architekturą chyba procesora, ale mogę kłamać. A byłaby to super opcja do streamingu. :( Pewnie są jakieś alternatywy do Raspberry, ale nie znalazłem niczego konkretnego, z którym bym sobie poradził.