Wpis z mikrobloga

pytanie do #rozowepaski
co sadzicie o prawiczkach w wieku 20+ lat
ja np mam 23 lata i

nigdy sie nie calowalem

nigdy nie mialem dziewczyny

nigdy nie widzialem nagiej kobiety na zywo

nie mam nawet znajomych


zalozmy ze wzialbym sie za siebie: zadbal, poszedl na silownie, kupil ladne ciuchy, zrobil fajna fryzure, ladne perfumy. no i co dalej. ladne ciuchy i sylwetka nie wylecza mojej #stuleja. nadal pewnie bylbym nierozmawiajacym przegrywem bez znajomych tylko ze lepiej ubranym i pachnacym, lepiej wygladajacym.

w sumie myslalem zeby wziac sie za siebie ale ja juz to przerabialem. jak mialem 19 lat to reprezentowalem w/w myslenie. chodzilem na silownie przez pol roku i co prawda c---a mi to dalo ale z nikim tam kontaktu nie nabylem, ciagle chodzilem sam i bylem nierozmawiajacym. nawet chodzilem na studia i tam tez nikogo nie poznalem bo bylem nierozmawiajaca s---------a, nikt nie probowal podjac ze mna kontaktu a ja sam sie wstydzilem. wiec po pol roku zrezygnowalem. oogolnie nawet kupilem se jakies ciuchy eleganckie i pamietam nawet perfumy za 200zl kupilem i c---a mi to dalo. niektore loszki ladnie na mnie patrzyly ale to tylko tyle, nawet nie pamietam by ktoras sie usmiechnela. to cale usmiechanie sie loszek do facetow to chyba mit, no chya ze faceci 1 sie usiechaja. a ja jestem taka s---------a ze nie potrafilbym zrobic 1 kierunku do dziewczyny, ja nie wiem.

myslalem zeby zrobic konto na jakims badoo na kiju czy innym papiezu ale bycie 23 letnia stuleja ktora ostatnie 2 lata swojego zycia przepierdziala na swoim lozku ogladajac chinskie bajki i walac konia do dziwnych rzeczy to nie jest powod do chwalenia sie. i co mialbym powiedziec takiej loszce ktora poznam? a co jak mnie zapyta o byle zwiazki czy cos w tym stylu? albo kurdebele o znajomych czy imprezy? ja nigdy nawet nie bylem na imprezie, nie mam zadnych znajomych, nie mam z nikim kontaktu, nawet przez internet.

w sumie moje prawictwo stalo sie moim kompleksem. a na dziwki nie pojde bo szkoda mi kasy, a i nie bedzie sie czym chwalic
#stuleja #przegryw #stulejacontent
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gaki1992: 23 lata a p------ą jakby mieli już umierać. Przemiana z przegrywa w normalnego człowieka to jakieś 2 lata niekoniecznie ciężkiej pracy, no ale trzeba zacząć, masz 23 lata, zaczniesz coś ogarniać = 25 lat i jesteś w miarę normalnym człowiekiem, jedynie troszkę mniej doświadczonym (a może i w te 2 lata doświadczenie wpadnie).
@smugpepe: Ogarnij dupę już teraz, chodziłeś na siłownię, ok, ale jak widzę Twoim problemem
  • Odpowiedz
@smugpepe: nie wypowiadam się absolutnie w imieniu innych, ale ja osobiście bym nie chciała umawiać się z kimś, kto w wieku 23 lat nie miał do czynienia z kobietami. nie czułabym się dobrze w roli tej pierwszej, która miałaby wprowadzić faceta w świat związku i intymności. wiedz jednak, że kobiety mają różne podejście i niektórym imponuje to, że są pierwszymi i że mogą nauczyć faceta wszystkiego od zera. no i
  • Odpowiedz
@smugpepe: powiem tak - nie jestes jedyny :D tyle że Ty przyjmujesz postawe typa który wie że się nie uda i h-j wolisz tkwić z takim przeświadczeniem (co nie jest najgorsze) najgorsze to jest to że pozwalasz aby to Cię pogrążało i zawalasz wszystko i nie robisz ze sobą nic - to jest przykre i z takim podejściem nigdy nikogo nie będziesz mieć - zajmij się siłką, jakiś może inny
  • Odpowiedz
@smugpepe: Wygląd to nie wszystko. Znam dziewczyny, które wiązały się z niezbyt atrakcyjnymi facetami bo pociągała je ich osobowość, to że umieli zażartować, zaskoczyć je, zagadać itp. Dlatego poszłabym w tym kierunku. Po pierwsze: wyjdź z domu. Znajdź sobie jakieś zainteresowania (może niekoniecznie >oglądanie chińskich bajek i walenie konia do dziwnych rzeczy ). Znajdź pracę/ wróć na studia. Miej coś do zaoferowania. Nie będzie łatwo, ale będzie warto. Jeśli już
  • Odpowiedz
@smugpepe: siedzeniem w piwnicy nic się nie zdziała, więc trzeba podnieść dupę i wyjść na zewnątrz do ludzi
i pamiętaj, normalną rzeczą w życiu faceta jest dostanie kosza, nie jest to nic fajnego, ale nie ma się co poddawać i trzeba próbować dalej, jak nie ta to następna
  • Odpowiedz
@rekt: Jeśli celujesz w pewne siebie żeńskie wygrywy imprezowiczki, to tak, jesteś praktycznie bez szans, ale przecież dziewczyny - tak jak i faceci - są różne. Na pewno jest wiele dziewczyn podobnych do Ciebie.
  • Odpowiedz
@smugpepe:

chodzilem na silownie przez pol roku i co prawda c---a mi to dalo ale z nikim tam kontaktu nie nabylem, ciagle chodzilem sam i bylem nierozmawiajacym.

Siłka jest całkiem OK do nawiązywania kontaktów, ale to nie musi być główny cel chodzenia na siłkę. Nawet więcej: to nie powinien być główny cel.

Najważniejsze jest to, żebyś ćwiczył i wypracował dobrą formę. Reszta
  • Odpowiedz
w sumie myslalem zeby wziac sie za siebie ale ja juz to przerabialem


@smugpepe: Na pewno Ci to nie zaszkodzi.

calymi dniami siedze przed komputerem


Do pracy iść nie możesz? Złapiesz jakiś kontakt z ludźmi, wpadnie ekstra kasa.
  • Odpowiedz
@smugpepe: wydaje mi sie, ze ze stulejarnosci nie latwo sie uwolnic. co tu niektorzy pisza, wyjdz do ludzi zmien sie ble ble, to nie jest takie proste, nie mozna tak latwo zmienic swojego sposobu bycia i przyzwyczajen. ja mam odwrotnie, mialam juz naprawde wielu facetow i moze chcialabym poznac w koncu jedynego, ogarnac sie to po prostu lata przyzwyczajen i takiego ,,lekkiego'' stosunku do facetow mi to uniemozliwiaja, po prostu
  • Odpowiedz
  • 0
Słuchaj takie starsze co kończą studia a chłopa nie mają to wezmą byle kogo nie martw się takie zdesperowane są. A jak ciebie silka nie interesuje to chociaż moda męską może też byś zaplusoswal. No i kształcić się trzeba żeby pracę mieć niezłą, wtedy loszki same się będą prosić. A co do opowiadania o przeszłości na temat związków to nigdy tego nie ujawniaj otwarcie, zwłaszcza na początku znajomości, dopiero jak pozna żeś
  • Odpowiedz
@smugpepe:

w sumie moje prawictwo stalo sie moim kompleksem. a na dziwki nie pojde bo szkoda mi kasy, a i nie bedzie sie czym chwalic


idz na k---y. stuleji ci to nie wyleczy ale przynajmniej bedziesz wiedzial co z czym sie je. moze nawet jakos pewnosci siebie ci to doda jak zobaczysz ze kobieta to tez czlowiek jak ty xD
  • Odpowiedz
@smugpepe: obiecałem sobie nie wypowiadać się już w takich tematach, powiem tylko tyle, że jak jesteś z Krakowa to możemy się przejść do pubu w studencki czwartek, może jakieś tłuste świnie wyrwiemy
  • Odpowiedz