Wpis z mikrobloga

pytanie do #rozowepaski
co sadzicie o prawiczkach w wieku 20+ lat
ja np mam 23 lata i

nigdy sie nie calowalem

nigdy nie mialem dziewczyny

nigdy nie widzialem nagiej kobiety na zywo

nie mam nawet znajomych


zalozmy ze wzialbym sie za siebie: zadbal, poszedl na silownie, kupil ladne ciuchy, zrobil fajna fryzure, ladne perfumy. no i co dalej. ladne ciuchy i sylwetka nie wylecza mojej #stuleja. nadal pewnie bylbym nierozmawiajacym przegrywem bez znajomych tylko ze lepiej ubranym i pachnacym, lepiej wygladajacym.

w sumie myslalem zeby wziac sie za siebie ale ja juz to przerabialem. jak mialem 19 lat to reprezentowalem w/w myslenie. chodzilem na silownie przez pol roku i co prawda #!$%@? mi to dalo ale z nikim tam kontaktu nie nabylem, ciagle chodzilem sam i bylem nierozmawiajacym. nawet chodzilem na studia i tam tez nikogo nie poznalem bo bylem nierozmawiajaca #!$%@?, nikt nie probowal podjac ze mna kontaktu a ja sam sie wstydzilem. wiec po pol roku zrezygnowalem. oogolnie nawet kupilem se jakies ciuchy eleganckie i pamietam nawet perfumy za 200zl kupilem i #!$%@? mi to dalo. niektore loszki ladnie na mnie patrzyly ale to tylko tyle, nawet nie pamietam by ktoras sie usmiechnela. to cale usmiechanie sie loszek do facetow to chyba mit, no chya ze faceci 1 sie usiechaja. a ja jestem taka #!$%@? ze nie potrafilbym zrobic 1 kierunku do dziewczyny, ja nie wiem.

myslalem zeby zrobic konto na jakims badoo na kiju czy innym papiezu ale bycie 23 letnia stuleja ktora ostatnie 2 lata swojego zycia przepierdziala na swoim lozku ogladajac chinskie bajki i walac konia do dziwnych rzeczy to nie jest powod do chwalenia sie. i co mialbym powiedziec takiej loszce ktora poznam? a co jak mnie zapyta o byle zwiazki czy cos w tym stylu? albo kurdebele o znajomych czy imprezy? ja nigdy nawet nie bylem na imprezie, nie mam zadnych znajomych, nie mam z nikim kontaktu, nawet przez internet.

w sumie moje prawictwo stalo sie moim kompleksem. a na dziwki nie pojde bo szkoda mi kasy, a i nie bedzie sie czym chwalic
#stuleja #przegryw #stulejacontent
  • 41
  • Odpowiedz