Wpis z mikrobloga

@dobrywieczor: podrzuc, ja szukalem duzo w necie, raczej nikt sie tego nie podejmowal, kazdy odradzal. to moj pierwszy kontakt z tym, folia 11zl + przesylka 9zl ,w zasadzie co tydzien mozna zmieniac kolor xD.

Do samochodu polecam bardzo, ogolnie na w miare proste powierzchnie.
  • Odpowiedz
@Szumnie: Tak ,fajnie sie poddaje pod wplywem temperatury

@fixie: narazie tak musi byc, siodelko ze zlomu xD kierownica tez,ramy nie malowalem bo na wiosne mysle o carbonowej, mam nadzieje cos posmigac jeszcze w tym roku, w nastepnym tygodniu ma byc 25 stopni

A te kola zrobily mi troche spustoszenia w kieszeni :v
  • Odpowiedz
@baney114: jeśli to docelowo ostre na tor pruszkowski, to karbon ok. ale jeśli planujesz śmigać na ulicy, to tylko stal lub alu. i inne koła (jak byś je kiedyś sprzedawał to tylko ebay, nikt w PL nie da tyle co tam :) )
  • Odpowiedz
@baney114: powiedz mi proszę ile kosztowało Cie to śmigło z przodu plz tu albo na PW.
Btw co do ramy na przyszły sezon radzę wybrać standardowy zestaw często spotykany w dużych miastach czyli:
Mielec (rama to cena od 500 do 1000zł, cena zależy od geo, malowania, sposobu wykonania itd ale są to fajne aluminiowe ramki o wadze ok 1.8kg) do tego wideł z aliexpresu (carbonowy do 200 zł spokojnie kupisz
  • Odpowiedz
@mleko15: Za smiglo dalem 500zl + przesylka z opona vittoria pista.Chcialem to, ale jak mialem kase to juz sprzedane bylo http://olx.pl/oferta/kolo-torowe-przod-smiglo-650c-571-ostre-kolo-lo-pro-CID767-IDaH9Ud.html .Trzeba codziennie przegladac allegro/olx az sie cos trafi, towar bardzo deficytowy, ale zainteresowanie u nas tez male.

Co do ramy tez myslalem jak mowisz, teraz przeprowadzilem sie do Mielca wiec jak dopne budzet to tam podjade, cos w stylu tej ramy OSCA ,katy proste, male przeswity.
  • Odpowiedz