Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie jak wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z wagi nadchodzących wyborów.Te wybory określą kierunek w jakim pójdzie Polska.Śladami zgniłego Zachodu albo będzie "antyeuropejska,nietolerancyjna,ksenofobiczna,nienowoczesna" jak rzekła pani premier.

Absolutnie nie mam nic przeciwko uchodźcom,zresztą nie dawno nasz kraj przyjął Syryjczyków(jedna z rodzin mieszka zresztą nie daleko mnie,nie znam osobiście ale ponoć to porządni ludzie którzy chcą tu pracować,płacić podatki i ponoć nieźle idzie im nauka polskiego) ale "imigranci" to już inny kaliber.To co łączy Syryjczyków z naszą europejską kulturą i wartościami to fakt że są chrześcijanami a "imigranci" są obcy kulturowo.Z buta próbują wywrócić wszystko co europejska kultura budowała setki lat.To poważny problem,oczywiście zakładam najczarniejszy scenariusz.Jako obywatel Polski nie chce tu takich akcji jak w Szwecji,Niemczech czy Wielkiej Brytanii.

Zawsze staram się szukać alternatywy we wyborach ale tym razem mój głos oddam na PiS bo to jedyna realna siła zdolna konkurować z PO.Ostanie wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego tylko mnie utwierdziło w tym.Nie namawiam nikogo ale wszystkim Mirko i Mirabelkom którzy mogą oddać głos chce tylko napisać aby oddać go świadomie i z własnymi przekonaniami.

Te wybory są ważne i niech każdy ma tego świadomość


#wybory #wyboryparlamentarne2015 #polityka #polska
  • 1