Wpis z mikrobloga

@waldo: no niestety, moze gdzies w podstawowkach ludzie,tego uzywaja jeszcze bo inaczej sobie nie moge wyobrazic. GG nie wytrzymalo konkurencji, ktos spoczal na laurach zaraz po zawaleniu programu tysiacem niepotrzebnych funkcji i reklam i myslal, ze pieniadze beda mu splywac do konca zycia. Wolny rynek zweryfikowal ;)
@Triplesix:

no niestety, moze gdzies w podstawowkach ludzie,tego uzywaja jeszcze bo inaczej sobie nie moge wyobrazic.


Mam trzy dychy, pracuje w it i mam odpalone gg przez putty. Mam tam kilkaset kontaktow, z ktorych 10% jest zwykle aktywne. W wiekszosci to ludzie z IT rowniez po 30. Czesto niemajacy FB. Poza tym siedze dalej na IRC.. protokol nie umarl. Jabbery tez mam. Wez to sobie wyobraz =]
@WielkaPolska: czy ja wiem.... FB zjadło konkurencję wygodą, nie musimy zdobywac numerów czy nicków bo jak mamy kogoś w znajomych to mamy też na liście kontaktów. Wystarczy spojrzeć, że takie komunikatory jak Whatsapp (10x lepsze niz GG) nie są w Polsce popularne.
Dla mnie GG zawsze było rakotwórcze ze swoim chorym silnikiem. No ale korzystać trzeba było. ( ͡° ͜ʖ ͡°)