Wpis z mikrobloga

Właśnie w #ddtvn był super rozrywkowy materiał o tym, jakie nazwiska pojawiły się na listach wyborczych. Wybrali hehe zabawne zbieżności typu Ewa Kopacz, czy Kinga Rusin. Z rzeczoną Kingą Rusin był nawet mini-wywiad, z którego dowiedzieliśmy się, że panienka startuje z partii KORWiN. A że sławna Kinga R. prowadziła dziś program, po zakończeniu materiału dodała komentarz w stylu: "no, no - moja imienniczka startuje z partii KORWiN, ale chyba nie wie, jakie Pan Mikke ma poglądy na temat traktowania kobiet hehe no no, to do zobaczymy jak to wyjdzie".

Ja wiem, że nie ma co się spodziewać jakiejkolwiek rzetelności po dziennikarzach w Polsce, ale to jest już k---a gruba przesada. Nie jestem za Korwinem, ani przeciw niemu - to się nie rozchodzi o sympatie polityczne.

Ale czy to producent szepcze takie głupoty do ucha? I kim jest pani Rusin, żeby to wszystko oceniać? Bo chyba nawet prawo prasowe określa powinności dziennikarza jako bezstronne i rzetelne.

#dziennikarstwo #korwin #4konserwy #ddtvn #neuropa
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@steve__mcqueen: chęć zabrania kobietom praw wyborczych, uważanie ich za mniej inteligentne, wręcz za istoty pośrednie pomiędzy mężczyznami a dziećmi, czy opinia, że s----a partnerów wpływa na ich poglądy polityczne. Korwin pochwala także bicie kobiet.
  • Odpowiedz
@ghostface: korwin jest przeciwny demokracji, to niejako chyba warunkuje odebranioa praw wyborczym, nie tylko kobietom, ale wszystkim? to nie jest skomplikowane. poprosze o jakies zrodlo w ktorym korwin stwierdza ze kobiety sa mniej inteligentne, ja slyszalem tylko o tym ze mniej osiagnely cywilizacyjnie, ale jednoczesnie maja wieksza inteligencje emocjonalna czy umiejetnosci zacowan interpersonalnych. poprosze o zrodlo bo tak to wychodzisz na leminga co powtarza mity, a i zeby nie bylo
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen:

korwin jest przeciwny demokracji, to niejako chyba warunkuje odebranioa praw wyborczym, nie tylko kobietom, ale wszystkim?


Wszystkim kobietom, i częściowo mężczyznom. Tak czy siak, kobiety są gorzej przez Korwina traktowane pod tym
  • Odpowiedz
Wszystkim kobietom, i częściowo mężczyznom


@ghostface: wszystkim obywatelom, po prostu wszystkim po równo, na tym polega monarchia? to nie jest takie skomplikowane.
W tekście gdzie pisał o wadze, wzroście i sposobie myślenia w sumie nie odbiega wiele od prawdy - nie wspominał o inteligencji przecież. Mówiąc o "sposobie myślenia" ma pewnie na myśli mentalność - każdy się zgodzi że kobiety od mężczyzn się mentalnie różnią. Tekst o psychologii ewolucyjnej i kontekście inteligencji, hmm no też jakiegoś dużego błędu tu nie widzę.
Musisz dać więcej argumentów i źródeł, bo narazie to wyszedł z ciebie taki krzyczący pajacyk "korwin to przygłup i już!!11" a każdego kto chce to dialektycznie i pragmatycznie ocenić i dojśc do prawdy, podejrzewasz o skryte
  • Odpowiedz
A Tobie kto szepcze te głupoty do ucha. W prawie prasowym nie ma nic o obiektywizmie czy bezstronności. To raz. A dwa - obiektywizm niekoniecznie oznacza bezstronność.
  • Odpowiedz