Wpis z mikrobloga

Witam fanatyków ostrego żarcia i zapraszam do małego #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziś przygotowałem sos gdzie głównym masakratorem podniebienia i jelit jest jedna z najostrzejszych papryk świata - Trinidad Scorpion Butch.
Wśród plusujących rozlosuję jednego szczęśliwca, który otrzyma ode mnie ten oto słoiczek, który spokojnie starczy na kilkanaście posiłków. Losowanie dziś po godz. 22:00.
Zapraszam także do obserwowania mojego profilu, ponieważ na przyszły tydzień szykuje kolejny taki event. ()

#rozdajo #goomowesosy
Pobierz grafffik - Witam fanatyków ostrego żarcia i zapraszam do małego #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...
źródło: comment_INqMtrf9FXnbWOByxVQ9QZ5ATdDaDx5m.jpg
  • 25
Takie tam #feels i #wspomnienie - kilka lat temu wzięło mnie na kozaczenie z ostrą papryką. No i był sosik z jakiejś tam hiper ostrej odmiany. Nigdy więcej :-) Mordę mi wykrzywilo, spocilem się jak szczur - od tego czasu tylko pieprz ziołowy :-)
Mamy zwycięzce, wyłonionego dzięki skryptowi #mirkorandom.
Zwycięzcą zostaje @budyn2h. Czekam na dane do wysyłki. Paczka leci do Ciebie kurierem w poniedziałek rano.
Wszystkich innych tymczasem do obserwowania mojego profilu, kolejny konkurs już za kilka dni. Będzie więcej ostrzej mocniej. Wszystkich obserwujących zawołam osobiście i przygotuje dla nich specjalną nagrodę ( ) będzie piekło.

Pobierz grafffik - Mamy zwycięzce, wyłonionego dzięki skryptowi #mirkorandom.
Zwycięzcą zost...
źródło: comment_lEzb0GDZl8Gzsa3aIsfnXJxUMBTQp3uW.jpg