Wpis z mikrobloga

Wpis z zawartością #stulejacontent i #tfwnogf o kolejnym boju pod Stulejgradem.


Gdzie fajnie spędzić sobotę?


Gdzie nie należy szukać #rozowepaski


W sobotę raz na jakiś czas jedziemy (podkreślam liczbę mnogą) na bal samców do dyskoteki. Jest kilka sal, ja wolę #techno. No i zaczyna koło mnie wić się laska z przekroczeniem granicy intymności osobistej. Człowiekowi zapala się czerwona lampka, lukam na prawo i lewo czy #rozowypasek jest sam, z kolezankami, czy z kimś. Mi wygląda że jest czysto, po spojrzeniach kumpli upewniam się że jest czysto i chyba będzie #wygryw. Lasencja jakieś 30lvl blondynka 7/10 szczupła (6/10 twarz bo trochę zmarszczki widać), ale ma biust i gust. Jeszcze z 5 min #ambient no i standardowe: cześć jestem Impresjonista, masz chęć na drugą salę? (Na tą dużą #discopolo) (by normalnie potańczyć) Tak?


10 sek nie trwało nasze tańczenie gdy przepchnął się do nas jej bysior. Ja dostałęm śmiertelne ostrzeżenie, a laskę złapał za ramię i poszedł dalej (do baru do kumplów). Na szczęście ten manewr mamy wytrenowany, więc 1 min. i wychodzimy całą ekipą. I pakujemy się na 2 auta tak by widzieli (bo WWL ma większą renomę od WM)


No i teraz przechodzimy do sedna #logikarozowychpaskow : po jaką cholerę zajęta #karyna to robi? Chce zmienić swój status? Chce dowartościować się jak jej #seba o nią dba? Nosz kuuufa. I ta #logikaniebieskichpaskow trzymać loszkę na smyczy, puścić samopas, patrzeć się jak do kogoś łasi i wtedy dym rozczyniać. No trochę #patologiazewsi ale to jest kurczę niepojęte. Ale w sobotę będzie grał excelent xD

#dobryjezu #anaszpanie #zlitujsie i #dajmibranie
Pobierz Impresjonista - Wpis z zawartością #stulejacontent i #tfwnogf o kolejnym boju pod Stu...
źródło: comment_9QNvUNby2AN4zOnupT2JoOBI5gEKwKMY.jpg
  • 14