Wpis z mikrobloga

@TomdeX: Ale dobry prognostyk dla kogo? Ja tu widzę gościa, który mało nie wywrócił swojego kolegi z pary. Emil napędzał się po dużej, która w Czewie kompletnie nie chodzi. Dla mnie Sajfutdinow skończył się wraz z pierwszą dużą kontuzją.
@ogrod87: @ffrugopl: No tak, bo specjalnie w Zmarzlika wjechał... Ostatnie mecze pokazują, że nawet jak szeroka nie chodzi to Emil wygrywa, do tego Częstochowę zawsze lubił, więc dwucyfrówka w niedzielę będzie.
@TomdeX: Specjalnie w Zmarzlika nie wjechał, jednak pojechał skrajnie nieodpowiedzialnie. Przedłużył prostą,bo za wszelką cenę chciał wyprzedzić Iversena. Przez to wjechał w Zmarzlika. Tym atakiem pogrzebał szansę na wygranie biegu.
PS mam nadzieję, że w finale spełni się klątwa Pedersena.
@SwiniaczXXX: ale, że w którym miejscu Ci go przypomina? Wydaje mi się, że jeśli już to bardziej Tomka Golloba, który był znany z tego, że zawsze szedł po szerokim.
Emil ma dobrych sponsorów, w ogóle zawodnicy z Rosji. Jeżdżą oni 'ciekawie', bo często na przypale, co jest widowiskowe, ryzykowne i często przynosi zamierzony efekt w postaci punktów. Zobaczcie np na braci Łagutów, może nie w tak hardcorowy sposób, ale też często