Wpis z mikrobloga

w złym kierunku strzelasz pytaniem.


@vuvkid: tutaj nikt mi nie da minusa, a napisałem prawdę - jak już się muslimy osiedlą to kibole będą tak samo omijać ich dzielnice jak cygańskie. Dlatego umiarkowanie wierzę w obietnice prawicy.
cygańskie dzielnice? Weź bo zajady mam i jak się śmieję to mnie boli.


@vuvkid: więc co - nagle nie ma problemu cyganów w Polsce bo trzeba obiecywać, że kibole się rozprawią z imigrantami?
@rbk17: problem cyganów? Xd to nie lata 90 chłopaku. Pamiętam, że u mnie był z nimi problem, kradli po piwnicach ale serio, 15 lat temu. Teraz gdzie masz z nimibtakie problemy? Przyszyli sobie kiedyś łatkę i tak zostało. Pamiętaj, że w myśl lewicowych ideologii nie można generalizować na podstawie kilku przypadków.
@rbk17: ok. Podbijamy stawkę - każde miasto posiada dzielnicę/osiedle, które jest uznawane za najgorsze i lepiej nie zapuszczać się w te miejsca po 22. Rozumiem, że jest to powód by nazywać wszystkich mieszkańców danej dzielnicy/osiedla patologią i należałoby podjąć stosowne kroki?
Rozumiem, że jest to powód by nazywać wszystkich mieszkańców danej dzielnicy/osiedla patologią i należałoby podjąć stosowne kroki?


@vuvkid: ależ tak, jak najbardziej się z tym zgadzam, to jest patologia, kwestia jej likwidacji to temat otwarty nie chcę nic narzucać.
@vuvkid: dobra zostawmy patologię to inny temat - co o tym myślę nie ma znaczenia. Zwyczajnie nie wierzę, że kibole cokolwiek zrobią w sprawie imigrantów. Jak ich porozsiedlają o całej Polsce to temat ucichnie.
@rbk17: kogo porozsiedlają? Tych co #!$%@?ą do Niemiec? To tak, wówczas temat ucichnie. Prawdą jest, że ksenofobia ze strony kibiców może w jakiś sposób pomóc opanować tłumy z dziczy. ALE. Może również rozwścieczyć ich jeszcze bardziej. Szanse, że ich uspokoją w chwili obecnej to 50%. Albo to zrobią albo nie.