Wpis z mikrobloga

Jeździł Solaris Trollino 18,75 MetroStyle, pożyczony z Niemiec. Ze względu na brak atestów nie mógł wozić pasażerów, a testy już się skończyły


@sanderus: w Chyloni był widziany dzisiaj (ale z daleka, więc może bez pasażerów)

I nie ZKT tylko PKT ;)


@sanderus: Tak, mój błąd - wyszła hybryda z ZKM.

Dzięki za odpowiedź.
Zaczęły się 3 września i miały trwać tydzień, stąd byłem przekonany, że już się skończyły.


@sanderus: Może przeguby wrócą do Gdyni? Chociaż w 2007 r. też był testowany przegubowy Solaris i skończyło się niczym.
@mwitbrot: Mało prawdopodobne. Baza PKT na Grabówku została zaprojektowana tak, że nie nadaje się do obsługi pojazdów przegubowych. Powstała koncepcja, żeby przegubowce nocowały w bazie PKM na Kaczych Bukach, ale jak szybko powstała, tak szybko umarła.
Baza PKT na Grabówku została


@sanderus: Oczywiście masz na myśli tę bazę, która znajduje się w dzielnicy Leszczynki (stacja SKM Grabówek również znajduje się w dzielnicy Leszczynki, a SKM Leszczynki z kolei znajduje się w Chyloni - taka ciekawostka) ;)

że nie nadaje się do obsługi pojazdów przegubowych


@sanderus: poważnie? Poza małym parkingiem przed wjazdem do myjni, który codziennie wieczorem jest niemiłosiernie zatłoczony, wydawało mi się, że na reszcie terenu
Kij z placem, ważne są urządzenia do obsługi pojazdów, długości stanowisk naprawczych, myjni itd,


@sanderus: to wielka szkoda, że o tym nie pomyśleli - szczególnie, że wcześniej już mieli doświadczenie w obsłudze przegubowców Ikarusa :/