Wpis z mikrobloga

– Olga, wyglądasz jakoś inaczej – stwierdziłem ze zdziwieniem. – Obcięłaś włosy?

Olga spojrzała z politowaniem.
– Inaczej się uczesałaś???
Pokiwała przecząco głową.
– To co zrobiłaś?
– Nie powiem, sam się domyśl.

Piętnaście minut później.
– No powiedz....
– Nie!!!
– Zmieniłaś kolor włosów? – spróbowałem.
– Nie!!!!
– Schudłaś? – spróbowałem rozpaczliwie.
– Przytyłam dwa kilogramy – przyznała niechętnie.
– To ta mini?
– Toń.
– Stanik z push upem?
– Taki cienki lód – pokazała palcami grubość mniej więcej dwóch centymetrów.

Jemy lunch.
– Jakieś spa, maseczka, solarium???

Spojrzenie pełne pogardy.
– Nie chodzę do solarium. Doda chodzi do solarium.

– Nie piłaś wczoraj???
Mord na twarzy.

Biuro, godzina 19.04. Wchodzi Kinga z działu księgowości. Taaaaakie balony.
– Część, Olga.
– Część, Kinga.
– Ooo, przedłużyłaś rzęsy!!!

źródło

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #heheszki
  • 20
@dreamy: Pierwsza to bardziej opowiastka o charakterystyce erotycznej/PUA, w drugiej tych uwag jest spooro więcej, dużo trafnych spostrzeżeń nie tylko na temat kobiet (często z przymrużeniem oka i dużą bezpośredniością ofc). Polecam, jeśli 1 cz. się podobała.
@Dziordzio: Pick-Up Artist. Sztuka podrywu (uwodzenia).
Generalnie często jets to uznane za coś negatywnego, za jakieś pajacowanei i co nie tylko, ale uważam że przynajmniej jako-taką wiedzę w temacie powinien mieć każdy, pozwala to duużo zrozumieć, i w dodatku rozwinąć się jako osoba.
@Dziordzio:

zawód: uwodziciel - bajerant

Wyżyć się z tego raczej nie da mimo wszystko, ale z kołczingu na tym jak najbardziej, sądząc choćby na podstawie tego, ile tego w necie jest. :) Choćby największy wykopowy ruchacz, LoginZajetyNiepoprawny, sporo się edukował w tym temacie, i jak sam mówił jeszcze kilka lat temu był przegrywem i stuleją, a teraz potrafi zdobyć kobietę bez większego problemu. W sumie u mnie podobnie to wyglądało, i
i jak sam mówił jeszcze kilka lat temu był przegrywem i stuleją


@Dawidinho8: a potem usunął konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie to mierzi większość tych coachów i tutorów. Zawsze mi się to kojarzyło z jakimś cwaniactwem i niekompetencją :)
@Dziordzio: No usunął, usunął, ale przy tym dużo pisał na temat, i sam od niego się co nieco nauczyłem, czy prosiłem o rady.

Mnie to mierzi większość tych coachów i tutorów. Zawsze mi się to kojarzyło z jakimś cwaniactwem i niekompetencją :)

Kwestia podejścia. Mnie też niektórzy mocno zniechęcają jakimiś dziwnymi manierami, czy ewidentnym zgrywaniem 'co to nie ja', ale jest też sporo tych, którzy nie dość że mają wiedzę w
@seku997:

Nie jest gość coachem tylko prawnikiem

Zupełna racja, ale jego blog (i poniekąd książki też) ma w sobie sporo tego co przekazują różni kołcze od PUA/rozwoju osobistego. A jak komuś się spodoba/zainteresuje się, to wiadomo że można konkretniej w temacie poszukać. :)

nieco zmieniły moje spojrzenie na świat. Często wybuchałem śmiechem przy lekturze :D

Spojrzenie odmieniają bardzo, ja się zastanowiłem co #!$%@? i w porę ogarnąłem. A śmiechu też miałem
@Dawidinho8: i gazem dostał po oczach :D mi bardziej do gustu przypadła druga część :)
na mnie akurat zadziałały w drugą stronę, mówiąc ogólnikowo i w skrócie - zacząłem żyć i nabrałem nieco dystansu :)