Wpis z mikrobloga

@Xanthia: Nie, później skorzystać z europejskiego prawa reunifikacji rodzin i po dostaniu azylu sprowadzić ich bezpiecznie autokarem/pociągiem/samolotem w pełni legalnie.
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: No dobra, ale Polacy jechali tam oficjalnie, przechodząc legitymację na lotnisku czy granicy danego kraju i w większości respektowali prawo które tam panuje. Zobacz co się dzieje na granicy Węgier i zastanów się czy to wygląda jak imigrujący Polacy?
  • Odpowiedz
No dobra, ale Polacy jechali tam oficjalnie, przechodząc legitymację na lotnisku czy granicy danego kraju i w większości respektowali prawo które tam panuje. Zobacz co się dzieje na granicy Węgier i zastanów się czy to wygląda jak imigrujący Polacy?


@Niebieskowaty:
Po pierwsze - nikt nie mówi, że imigranci wjeżdżają tu legalnie. Dyskutujemy na temat czy uchodźca ma prawo nie wyglądać jak ostatni obraz nędzy i rozpaczy, czy ma prawo być
  • Odpowiedz
@Kangel: Gdzie niby je złamałem. To że odniosłem się do twojej wypowiedzi na którą być może już padła odpowiedź? Być może pominąłem jakiś komentarz. Czy to ma jakiekolwiek znaczenie. Przyczepiłeś się do tego, nie odnosisz się do argumentów tylko kluczysz wokół erystyki. Taka rozmowa nie ma sensu.
  • Odpowiedz