Wpis z mikrobloga

Poraża mnie hipokryzja tego ścierwa.

@Xanthia:
Dlaczego zaplusowałaś ten komentarz? Wiesz że to jest mowa nienawiści? Jak byś się czuła jakby tak mówili o Polakach?
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski:

Punkty od 1 do 5 były wielokrotnie powtarzane przez Polskich imigrantów głównie lata 2005-2008 :

- jadę na saksy...

- jest gicior...

- ściągam rodzinę i znajomych....

Zapomniałeś oczywiście że w Polsce nie ma wojny

jak wygląda przemyt ludzi jakie to banalne przedostać się będąc syryjczykiem przez te wszystkie kraje tranzytowe by w Europie ubiegać się o status uchodźcy....

Najwidoczniej banalne skoro taka ilość pokonuje takie olbrzymie odległości. Pojawiają się
  • Odpowiedz
@ediz4:

Zapomniałeś oczywiście że w Polsce nie ma wojny

Jeżeli to jest jedyna rzecz w tym wpisie, do której się przyczepiłeś, to chyba świadczy dobrze o wersji @grzegorz-zielinski. A tak poza tym typowy manipulant jest typowy, nie rozmywaj tematu rozmowy. 2. punkt.

Zajrzyj na stronę ONZ zamiast bredzić o źródło- obecnie jest to 72 % mężczyzn. Tydzień temu było to 80 %

Mógłbyś zwrócić uwagę, że dostałem odpowiedź i dyskusja
Kangel - @ediz4: 
 Zapomniałeś oczywiście że w Polsce nie ma wojny 
Jeżeli to jest j...

źródło: comment_EMGOiAHaDwP8pFFYLKinjRK3JTbrVkn8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wolisz pomagać leniom, które nie potrafią się wziąć do roboty - a jeśli nie mogą jej znaleźć, to wcześniej za naukę -, które otrzymane pieniądze wydadzą na wódę, czy ludziom, którzy nie mają nawet takich szans,


@Kangel: Nasze niedożywione dzieci nie potrafią się wziąć do roboty?
I sądzisz że wklejaniem obrazków wygrałeś dyskusję?
  • Odpowiedz
Zapomniałeś oczywiście że w Polsce nie ma wojny

@ediz4: Nie zapomniałem - to po prostu jeszcze bardziej powinno pokazać, że skoro Polacy bez wojny jadą szukać lepszego miejsca do życia bo tak, bo mogą, bo są wolnymi ludźmi, to co dopiero ludzie spieprzający przed wojną.
  • Odpowiedz
@xSQr: Gdyby wyciął to logo to miałby całkiem sporą dziurę w koszulce... Wierz mi, że na pewnym etapie ubóstwa mało się zwraca uwagę na to co się nosi.
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: Polacy podróżują legalnie za pracą po Europie tak jak inni w ramach UE.

Polacy bez wojny jadą szukać lepszego miejsca do życia bo tak, bo mogą, bo są wolnymi ludźmi, to co dopiero ludzie spieprzający przed wojną....

To szukają lepszego miejsca do życia czy uciekają przed wojną? Bo jeżeli przed wojną to pierwsze kraje powinny ich zadowolić, jeżeli lepszego życia to sorry ale Europa nie jest w stanie przyjąc tylu
  • Odpowiedz
@ediz4: dzieciom nie odmawia się pomocy w domach dziecka.
Punkt 1. Nie miałeś problemu, by przedwczoraj uczestniczyć w dyskusji pod tym "obrazkiem".
  • Odpowiedz
@naczarak: Spoko - tylko czemu winne są ich dzieci? Chcesz sciągać nie wiadomo kogo ze wschodu bo wyjechał z kraju w którym trwa wojna a nie chcesz pomagać głodnym dzieciom w Polsce bo ich rodzice to alkoholicy i lenie!!!!!!
  • Odpowiedz
@Kangel: No spoko czyli każde głodne dziecko zapakujmy do domu dziecka.

Punkt 1. Nie miałeś problemu, by przedwczoraj uczestniczyć w dyskusji pod tym "obrazkiem"...

Nie wiem do czego pijesz w drugim wpisie ale odnoś się do argumentów albo nie odpisuj
  • Odpowiedz
@ediz4: tak jak mówiłem wcześniej - to są dwa różne tematy - ocena prywatnych motywacji, wyglądu i posiadania komórek przez ludzi przemycających siebie do Europy (o której dyskutujemy pod tym wpisem), a to:
- jakie rozwiązania prawne posiada UE by sobie poradzić z tymi ludźmi
- jakie rozwiązania prawne posiada Polska by sobie poradzić z tymi ludźmi
- w jaki sposób jest to powiązane z naszym uczestnictwem w UE
-
  • Odpowiedz
@ediz4: Ech. Czyli tylko w rozmowie o erystyce można stosować jej zasady, zaś w zwykłych dyskusjach śmiało można je łamać? ;) Ja z kolei nie powiedziałbym, że to jest rozmowa, bo ciągle wokół plujesz. "Coś tam sobie ubzdurałeś", "odnoś się do argumentów albo nie odpisuj", "zamiast bredzić...".

Poza tym ponownie zwracam uwagę, że fragment mojej wypowiedzi, do której się przyczepiłeś, został zripostowany i dyskusja ciągnęła się dalej. To Ty polaryzujesz wybory
  • Odpowiedz
@Kangel: @golon93 Sama nawet rosyjską wódę waliłam z muzułmanami :D czasem się śmieją, ze Allah w nocy nie patrzy :)
Oczywiście piją z umiarem i rzadziej niż Polacy, raczej są to wybory poszczególnych osób, tak samo jak noszenie przez kobiety Hijabu. Na ulicach Turcji np rzadkością jest burka (buka hehe( ͡° ͜ʖ ͡°)). Hijaby dość popularne, bardzo ładne zresztą, ale większość dupeczek raczej po zachodniemu się nosi
  • Odpowiedz