Wpis z mikrobloga

W dniu wczorajszym (16.09.2015) około godziny 19.20-19.40 z bloku przy ulicy Kościuszki 198 we Wrocławiu został skradziony mi rower marki Kross, model Level A6 (wersja z 2011 roku). Wygląda praktycznie jak na załączonym zdjęciu. Ponadto miał ułamany nieco prawy pedał, wytarte do plastiku gumowe chwyty na kierownicy, zamontowaną przednią i tylną lampkę rowerową oraz licznik SIGMA. Pod ramą przyczepiona była trójkątna sakwa czarnego koloru zawierająca dętkę, klucze rowerowe.Na dolnej rurze ramy zamontowany był uchwyt do pompki rowerowej. Rower był przybrudzony, ale bez trudu da się go rozpoznać jak na zdjęciu. W tylnym kole brakuje jednej szprychy. Rower był znakowany przez poprzedniego właściciela na Mazowszu w jednym z komisariatów. Kradzież zostanie jutro zgłoszona na policję. Jeśli ktoś cokolwiek widział, słyszał lub po prostu ma jakiekolwiek podejrzenia, bardzo prosiłbym o kontakt.
#rower #kradziez #wroclaw #kradziezroweru
Pobierz snieeegu - W dniu wczorajszym (16.09.2015) około godziny 19.20-19.40 z bloku przy uli...
źródło: comment_R8du55x8890bgUB7qDrpU7K3y8nETytf.jpg
  • 15
Nie miałem jak wbić z rowerem do małego mieszkanka, byłem u znajomych. Kto się w gości ładuje z brudnym rowerem? Przypiąłem METR od ich drzwi. Ich kuchnia ma okno, które wychodzi idealnie na ten odcinek "tarasu" gdzie przypiąłem rower. Siedziałem u nich półtorej godziny, ale wedle zeznań sąsiadki, która pół godziny po mnie przyszła do swojego mieszkania, to na tym korytarzu nie stał już żaden rower. Nikt mnie nie śłedził w bloku,
@snieeegu: nic mnie nie #!$%@? tak, jak po kradziezy roweru nagle taka osoba budzi sie i dowiaduje ze sa takie tagi jak #rower i tak dalej. jedyne zgloszenie na wykopie w ktore sie bardziej zaangazowalem byl rower @michnic , a dokladniej jego focus, czyli gosciu ktory aktywnie uczestniczyl przykladowo w rownikowej zabawie. skoro widzisz ile kradziezy odbywa sie we wrocku to czemu lepiej nie zabezpieczyles roweru?
@piteerowsky, no to skoro nie chcesz się angażować, to skąd w ogóle jakaś aktywność z Twojej strony pod moim postem? Nie używam wykopu na codzień, nie łap proszę bólu dupy o to że ktoś w zasadzie "spoza środowiska" szuka jakiegokolwiek punktu zaczepienia i chce ustalić cokolwiek w kwestii kradzieży swojego roweru. Czemu lepiej nie zabezpieczyłem? Po prostu zdarza się, że zabezpieczenie, które całe pół roku chroniło rower w dużo "gorszych", często