Wpis z mikrobloga

Mirasy jest problemo.
Zatem;
Mam dobrych znajomych którzy od 5 lat byli parą, on lvl więcej ode mnie ona 4 mniej ode mnie. Ona 10/10.
Miesiąc temu ona nakryla go z inną a ona go #!$%@? za to on chce do niej wrócić.
I oto czas na mnie. Otóż podbiłem to tej loszki 10/10 i jakos dobrze idzie. Znajomy mój jeszcze nie wie ze takie farmazony razem robimy.
Trochu #!$%@? sie z tym czuje, ale ze 10/10 nie bardzo ja chce sobie odpuścić - bo to może czas na wyjście ze stulejarstwa.

#pytanie #feels #kiciochpyta #niebieskiepaski #zwiazki #podrywajzwykopem
  • 67
  • Odpowiedz
@Adrian0: przez taka wlasnie akcje (poza zdrada) juz ponad 13 lat nie odzywam sie z gosciem, ktory w liceum byl na prawde bliskim kumplem. Powinienem byl mu jeszcze #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Adrian0: Słuchaj rad tych #!$%@?, to zimą w kubotach będziesz chodził.
@keep_calm_and ma rację, skoro facet puścił się z inną, to zasada, że dziewczyn kumpla się nie tyka jest co najmniej mało ważna. Dziewczyna jest po rozstaniu, nie "odbijana".
Możesz z kumplem zwyczajnie pogadać. Może ma na to #!$%@?, skoro puka inną?
Na to, że dobrze Ci idzie może mieć wpływ to, że dziewczyna potrzebuje teraz kogoś, komu będzie mogła się
  • Odpowiedz
@Adrian0: Pakujesz się w szambo, z laską dłużej nie będziesz i pewnie nawet nie zamoczysz, a kumpla stracisz. Byłem kiedyś elementem podobnego układu, najgorzej wyszedł na nim ten, który się #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@Adrian0: Po pierwsze to nie ma panien 10/10 Tak samo jak nie ma jednorożców.

Po drugie pogadaj z kumplem co o tej sytuacji sądzi. Jak się nie #!$%@? to droga wolna.

Po trzecie są małe szanse, że zaruchasz. Prędzej wylądujesz we friendzone, ale zawsze warto spróbować.

I oczywiście bros before hoes, jeżeli jej były jeszcze chce coś od niej to nie możesz się wpierdzielać.
  • Odpowiedz
@Adrian0:

________________________________________________________________________
tu jest linia, która oddziela mądre odpowiedzi od głupich (na górze są głupie)

Stary, ruchaj nic się nie oglądaj. Co z tego, że jakiś tam znajomy. Jest taki gościu wśród moich znajomych co już 3 laskę ma po mnie xD. Za odbicie mi pierwszej dostał w mordę, potem się przyzwyczaiłem (oczywiście wszystkie bzykałem). Jesteśmy dalej dobrymi kolegami i nie przeszkadza mi to (poprostu bardziej pilnuję i dbam o obecną
  • Odpowiedz
@Tilannon: ludzie jak ty to typowe egoistyczne #!$%@?, pewnie #!$%@? wszystkich na kase, pożyczasz i nie oddajesz, ciąle kłamiesz i wszystko robiś pod swoją zawszoną dupę. Brzydze się ludźmi bez zasad jak ty.

A to jest bait
  • Odpowiedz
@Adrian0: hehe 10/10 jak ja to uwielbiam, jak dla stulei ładna i zgrabna dziewczyna z miejsca ma 10. Gdybyś wrzucił zdjęcie idę o zakład, że średnia oscylowałaby wokół max 7,5 , przy dobrych lotach oczywiście.
  • Odpowiedz
@Hadzi: Nie pożyczam kasy bo ją mam. Kłamię tylko, w sytuacjach takich, żeby kogoś nie urazić. Każdy robi na siebie, chyba że jest na socjalu. I co gościu wg. ciebie jak jego kumpel rucha sobie inne to jest w porządku? Znaczy, że zakochany chyba bardzo nie jest tylko sobie chce mieć ciepłe gnizadko w domu, a na boku będzie rżnął. Za to @Adrian0 nie będzie miał prędko okazji zaruchać 10/10. Z
  • Odpowiedz