Wpis z mikrobloga

zakompleksione, #!$%@? pieprzenie.


@neib1: Dla mnie jest to satyra, że tym dziewczętom siedzącym 95% swojego czasu na internetach, wydaje się, że przyszłość przyniesie im dobrobyt, kiedy jednocześnie niczego w kierunku tego dobrobytu nie robią. Gapiąc się w smarfon nie znajdzie żadnej sensownej roboty, która to robota mogłaby jej przynieść te rzeczy, które od zycia oczekuje.
@cherryq: Nowy oczywiście. Bardzo ładne osiedla budują, okolice skoroszy są mega przyjemne, okolice rynku, podstawówki, park obok. Dobra, może nie, ale ja tam dzieciństwo spędziłem wiec zawsze mi milo wrócić na stare graty.
Dla mnie jest to satyra, że tym dziewczętom siedzącym 95% swojego czasu na internetach, wydaje się, że przyszłość przyniesie im dobrobyt, kiedy jednocześnie niczego w kierunku tego dobrobytu nie robią. Gapiąc się w smarfon nie znajdzie żadnej sensownej roboty, która to robota mogłaby jej przynieść te rzeczy, które od zycia oczekuje.


@Adaslaw: Jak jest ładna, dobra w łóżku i ma odpowiedni charakter (czyt. nie #!$%@? samca xD) to na pewno sobie
Jak jest ładna, dobra w łóżku i ma odpowiedni charakter (czyt. nie #!$%@? samca xD) to na pewno sobie w życiu poradzi i nie będzie w bloku z wielkiej płyty mieszkać.


@frogfoot: Zgoda. Ale tym samym decyduje się na życie pasożytnicze na swoim chłopie. Do tego nie będzie niezależna, bo będzie uzależniona od gotówki od mężczyzny.
Ten sam mężczyzna, który kiedyś ją przygarnął, może po kilku latach przygarnąć podobną, tyle, że
Zgoda. Ale tym samym decyduje się na życie pasożytnicze na swoim chłopie. Do tego nie będzie niezależna, bo będzie uzależniona od gotówki od mężczyzny.


@Adaslaw: Nie pierwsza i nie ostatnia.

Ten sam mężczyzna, który kiedyś ją przygarnął, może po kilku latach przygarnąć podobną, tyle, że młodszą, zostawiając ją tym samym z (praktycznie) niczym.


No chyba, ze go wrobi w dziecko i zaciągnie przed ołtarz, a przy rozwodzie zabierze polowe majątku :>