Wpis z mikrobloga

Mirki, da się jakoś policzyć wcześniej koszt podróży przy pomocy #uber? Ja wiem, że to HIV i w ogóle, ale jestem ciekawy.
Chodzi o 13 km w #warszawa w najdroższej (jak sądzę) taryfie - około 00:30-01:00 w nocy z soboty na niedzielę. Do przewiezienia 6 osób.
Ewentualnie jaki może być przybliżony koszt przy standardowej taksówce?
Nie jestem za bardzo into stolica, a już w ogóle jeśli chodzi o #taxi.
  • 24
@greg_hype: tylko 1,4 zł za kilometr?
@kielonek: w Uberze pewnie nie - stąd też pytam o standardowe taxi i jakiś wynalazek typu Sharan, Alhambra, Dodge Grand Caravan, itd.
@mamFAJNYnick: Stadion Narodowy > Instytut Lotnictwa (Al. Krakowska).
Dzięki za link - wczoraj tak na szybko włączyłem stronę jakiejś korpo to wyszło w okolicy 4 zł/km.
@WatchYourBack: to nie sa jakies kwoty porazajace. uber sam w sobie jest ryzykiem mnoznika. ale jak juz uber nie ma taksowek to juz nikt nie ma. ale cena wtedy poraza. mysle ze kazda korpo naawet globcar który sam uzywa da Ci auto na 6 osob po 2 zyla za kilometr wyjdzie z 30 zlotych to po 5 na glowe. taniooo. ale komunikacja to 3.40 za bilet 40 minutowy. wiec jesli chcesz
@WatchYourBack: 25zl dla zaproszonej na pierwszy przejazd i 25zl dla zapraszajacego gdy zaproszony zakonczy 1 przejazd, wiec zakladasz jedno konto z czyjegos refa i potem Twoj znajomy zaklada z Twojego refa i obaj macie darmowy przejazd do 25zl wiec cala ekipa jedzie za darmo nawet przy podwojnej stawce