Wpis z mikrobloga

Teraz króciutko, bo roboty mam milion a czasu niewiele ;) #wykopowypupil pupil

Przy księgowaniu o 11 mamy na koncie: 1845,80 zł (+jakie 170 z groszem z PayPala, ale czekam aż się przeleją). Więc oficjalnie - MAMY 4 LOTKI! :) Jako, że imiona to Mirek, Mirabelka, to brakuje jeszcze 2 samiczych imion. Karyna i Grażyna na 100% odpadają, więc darujcie sobie;D

Paulina Gwiazda
51 2490 1044 0000 4200 8583 4703


Poza tym - wczoraj dość mocno walnęłam się wkrętarką w stopę. Robię to sama, więc czasem muszę coś przytrzymać "trzecią ręką", a pit wyślizgnął się z wkręta i przypieprzyłam mocno w stopę. Siniak opuchlizna, kuleję, te sprawy, więc muszę troszkę zwolnić. Do tego całe ręce mam pocięte od tej siatki - sporo z nią wczoraj walczyłam, a ma ostre krawędzie (oczywiście w klatce wszystko zabezpieczone)

Dzisiaj za to byłam w lesie (o jak mądrze, z bolącą nogą), po drzewka do klatki. Kilka fajnych przytargałam, dziś jeszcze je potnę i wrzucę do klatki. Sklejka na tył odebrana, wiec kolejna rzecz załatwiona. Po 18 zrobię półki i zajmę się pierwszymi ozdobami, typu domki, wiszące zabawki itp itp ;) Wieczorem pokażę, co udało mi się zrobić do tej pory.

Podsumowując właścicieli:

Tea, kibellos, magrusia, Ccore, mrpiernik, mandras niepoprawnyhumanista, latko, krzyk4cz, Sandovan, kamdz, WZR1ONE, acquen, Sneakerro, kazut, NiSziq, SanFable, @popal, Jormungand, Goblin21, Dragday7, mlody18, przyzwoity, dlolb, maz00r, aggeta, HamRadioOp, PiczaBociana, Genleman, x2one, akuku69, SiDi, RobenPL, Ciast, Gannta, sambarumba, Dzery, KrecikBMC, dymek1907, koters, Izycki, mrfafik, Spiszka, ReynevanDudek, komeniusz, nieskonczonosc, dajming, Kangel, lol2x, Czerw2, Okoniaczek, erssky, Harold, eloar, kfasu, WIMC, jatylkoporecepte, diabejohn, DRAN2, PROKTO, Yourboss, Hiisi, chrupert, 100no, Avible, 121243, arbuzowekaktusy, Lombo, QARDIUS, MIKSTER, OLDPOSTMAN, MAKRO1993, IRECZKÓW, DADAS, NigdyNieBedeBordowy, ANDZIELA, martusiek, smok01, U43….. Łukasz K, Tomasz D., Hanna Sz. Bartłomiej J., Mateusz P.,

Paypalowcy dawać nicki! Damian G., Mariusz N.,

Pierwszy komentarz jest do plusowania dla osób, które chcą być na spamliście, A JESZCZE ICH NIE MA. Dzisiaj godzinę wybierałam tych, co się dublują i prawdopodobnie idało mi się wszystko wybrać. Jak jesteś wołany dwa razy - daj znać, naprawię to ;)

Miłego dnia mireczki, trzymajcie kciuki, żebym sobie więcej krzywdy już nie robiła ;D

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecinjak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Pobierz Khaleesi - Teraz króciutko, bo roboty mam milion a czasu niewiele ;) #wykopowypupil p...
źródło: comment_dts5sNA5TKMqe8fK29WhgkpLcvGlOniM.jpg
  • 100