Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, kiedy na fejsie widzisz dziewczynę, która w latach szkolnych była obiektem westchnień całej okolicy i była w siebie tak zapatrzona, że nawet Cię nie zauważała, a teraz ma 20 kilo nadwagi, dzieciaka z wpadki i księcia z bajki...o sebach bez perspektyw.

I ten uczuć, kiedy patrzysz na łózko, a tam sobie słodko śpi twój różowy pasek, który jest młodszy, ładniejszy i inteligentniejszy.

I wiesz, że sam sobie na to zapracowałeś, a te wszystkie loszki u których kiedyś nie miałeś szans, teraz by przyszły na kolanach:) poletzam ten stan

#oswiadczenie #rozowepaski #wygryw
  • 91
  • Odpowiedz
dlatego musisz się dowartościować na mirko...


@micomak: nie muszę, ot tak rzuciłem wpis z rana, nie miałem pojęcia, że pójdzie w gorące:))

skoro ciebie nie chciała, to nie byłeś taki hopsa, hopsa...


no nie chciała, w gimnazjum, bo wtedy dziewczyny wolą łobuzów:)

a w jakiej branży pracujesz?


@kupuje_bulki_w_almie: powiedzmy ogólnie, że humanistyczna, ale radzę sobie - o dziwo - nieźle:)

to ile ty masz teraz lat


@Murvin_Kikke: 27

Chcesz
  • Odpowiedz
@deroo: Moje spostrzeżenie na temat kobiet po 30 latach na tym świecie jest takie - Każda seksbomba skończyła jako niewypał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@dominik-wrigley: @Stafford: ale koleżanka prawdę napisała. Co to w ogóle za stwierdzenie, że kobiety to

nieporadne, słodkie istotki, którymi trzeba pokierować


z Arabii Saudyjskiej się urwaliście jeden z drugim czy co?

btw, @Asteroida: dsotajesz awans, lepiej bym tego nie ujęła ;) Mistrzynami w takiej "nieporadności" są panny ze wschodu, Ukrainki szczególnie, już niejednym pokierowały.
  • Odpowiedz
@deroo: Inteligenty powiadasz? A co jeśli ci powiem,że ludzie inteligentni nie wspominają o swojej inteligencji,ponieważ są na tyle inteligentni,żeby tego nie robić? Ci co głoszą,wszem i wobec o swojej rzekomej inteligencji,to zazwyczaj osoby nieskalane myśleniem.
Co do reszty,to nawet się nie wypowiem. Poziom żenady osiągną taki poziom,że przyprawia mnie o skurcze mózgu.
  • Odpowiedz
@Asteroida: Nie głosiłem 'wszem i wobec o swojej rzekomej inteligencji' tylko wspomniałem o niej wywołany do tablicy, przez mirka który źle zrozumiał co miałem na myśli pisząc 'atrakcyjny'.

Także idź bóldupić gdzie indzie koleżko.
  • Odpowiedz
@deroo: Czemu to i o co,miałbym mieć niby ból dupy? Nie wiem w którym miejscu zauważyłeś u mnie ból. Albo coś błędnie zinterpretowałeś,albo pominąłeś. Innej opcji nie widzę.
Tak przy okazji... Koleżki to sobie w gimbazjum poszukaj. Ok?
  • Odpowiedz