Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, kiedy na fejsie widzisz dziewczynę, która w latach szkolnych była obiektem westchnień całej okolicy i była w siebie tak zapatrzona, że nawet Cię nie zauważała, a teraz ma 20 kilo nadwagi, dzieciaka z wpadki i księcia z bajki...o sebach bez perspektyw.

I ten uczuć, kiedy patrzysz na łózko, a tam sobie słodko śpi twój różowy pasek, który jest młodszy, ładniejszy i inteligentniejszy.

I wiesz, że sam sobie na to zapracowałeś, a te wszystkie loszki u których kiedyś nie miałeś szans, teraz by przyszły na kolanach:) poletzam ten stan

#oswiadczenie #rozowepaski #wygryw
  • 91
  • Odpowiedz
@Stafford: To fakt, że wiele szarych myszek się bardzo wyrobiło i zdecydowanie przebije szkolne laseczki.

A co do paradoksu...to mniej urodziwe bardziej muszą się starać:) ale nie ma reguły, są brzydkie idiotki i atrakcyjne, inteligentne dziewoje :)
  • Odpowiedz
@deroo: Podobne odczucia miałem niedawno. Poprzednia dziewczyna była starsza ode mnie 8/10 nogi do szyji, no ale siano we łbie, , ja miałem co chwilę czekać, dawać jej czas na przemyślenia nad związkiem bla bla bla, aż w końcu na moich oczach się spiła jak świnia i dawała obmacywać jakiemuś gościowi. Pomyślałem sobie, że jestem #przegryw, ale po jakimś czasie poznałem wspaniałą kobietę, młodszą od tamtej, lekarkę,
  • Odpowiedz
@dzerald: Może źle się wyraziłem - mi nie chodzi o to, że sobie na nią 'zarobiłem'. Chodzi mi o to, że zapracowałem sobie na nią pracując nad sobą fizycznie, mentalnie, zawodowo. Że dzięki staraniom jakie włożyłem w rozwój siebie stałem się na tyle atrakcyjny i pewny siebie, że zdołałem związać się z dziewczyną, z jaką zawsze chciałem być.

@alvaro1989: To jest częste, też to przeszedłem. Jak wspominam niektóre
  • Odpowiedz
@deroo: Ja to nie wiem, na moim face te brzydkie i grube w podstawówce czy gimbazie nadal są brzydkie i grube, ale o dziwo właśnie te mają najwięcej dzieci xD Za to czasem jestem zdziwiony jak to niektórzy kolesie się ogarnęli w dorosłym życiu.
  • Odpowiedz