Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, kiedy na fejsie widzisz dziewczynę, która w latach szkolnych była obiektem westchnień całej okolicy i była w siebie tak zapatrzona, że nawet Cię nie zauważała, a teraz ma 20 kilo nadwagi, dzieciaka z wpadki i księcia z bajki...o sebach bez perspektyw.

I ten uczuć, kiedy patrzysz na łózko, a tam sobie słodko śpi twój różowy pasek, który jest młodszy, ładniejszy i inteligentniejszy.

I wiesz, że sam sobie na to zapracowałeś, a te wszystkie loszki u których kiedyś nie miałeś szans, teraz by przyszły na kolanach:) poletzam ten stan

#oswiadczenie #rozowepaski #wygryw
  • 91
  • Odpowiedz
@deroo: a ja zauważyłam, że takie szare myszki / mocno przeciętne osóbki czy wręcz ciapy i nieogary z czasów szkolnych teraz są niezłymi dupami (zarówno dziewczyny jak i chłopaki), z fajnym życiem, pracą, perspektywami na przyszłość. Natomiast te wylaszczone i cwane... właśnie tak jak piszesz.

  • Odpowiedz
@faramka: dokładnie, mam te same spostrzeżenia. może to kwestia tego, że laskom/przystojniakom za młodu wszystko łatwo przychodziło, a ci 'zwykli' czuli potrzebę, by bardziej się starać, by osiągnąć to czego chcą.
  • Odpowiedz
@deroo: w klasie miałam kolegę, gość mega nieśmiały, spokojny, powolny ( ͡º ͜ʖ͡º), delikatny, wrażliwy... Wiek taki, że podejście dziewczyn to #lobuzkochamocniej, więc nie dość, że żadna nie zwracała na niego uwagi, to jeszcze jakieś #heheszki odchodziły za jego plecami, że taki mientki. Ale skubany miał takie cudne oczy - duże, czarne i jeszcze takie zajebiste rzęsy!!! Nikt mi nie wierzył, że za parę
  • Odpowiedz
@faramka: już myślałem, że to o mnie, ale się imię i kolor oczu nie zgadzają. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ja znowu się na jednej dziewczynie z gimnazjum nie poznałem. coś tam ze sobą kręciliśmy, ale miłości nie było i się szybko rozeszło.

jak ją dwa lata temu spotkałem...ojezusiemaryjo. oczywiście już zaobrączkowana, więc sobie mogłem co najwyżej oczy nacieszyć :)
  • Odpowiedz
Lepsza wierna i z olejem w głowie 7/10 niż tępa jak but 9/10. Paradoksalnie, czasem im ładniejsza, tym bardziej nie nadaje się do związku.


@Stafford: Ale sporo facetów i tak wybierze 9/10 a potem płacz że co te podłe kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I wiesz, że sam sobie na to zapracowałeś, a te wszystkie loszki u których kiedyś nie miałeś szans, teraz by przyszły na kolanach:) poletzam ten stan


@deroo: a ja nie, takie napawanie jednak nie świadczy o tym, że wszystko pod kopułą i w życiu jest ok ;)
  • Odpowiedz