Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, kiedy na fejsie widzisz dziewczynę, która w latach szkolnych była obiektem westchnień całej okolicy i była w siebie tak zapatrzona, że nawet Cię nie zauważała, a teraz ma 20 kilo nadwagi, dzieciaka z wpadki i księcia z bajki...o sebach bez perspektyw.

I ten uczuć, kiedy patrzysz na łózko, a tam sobie słodko śpi twój różowy pasek, który jest młodszy, ładniejszy i inteligentniejszy.

I wiesz, że sam sobie na to zapracowałeś, a te wszystkie loszki u których kiedyś nie miałeś szans, teraz by przyszły na kolanach:) poletzam ten stan

#oswiadczenie #rozowepaski #wygryw
  • 91
  • Odpowiedz
@Stafford: hahah, nieporadne istotki :d niejedna taka "niewinna kobietka" załatwiłaby cię na śniadanie o czym świadczą historie wykopowych stulejarzy którzy olali intercyze. no ale fakt faktem, udawanie nieporadnej to najlepszy sposób żeby stulejarz poniósł mi walizkę gdy nie chce mi się jej nieść na schodach.
  • Odpowiedz
@Stafford: w przeciwieństwie do ciebie mam lepsze zajęcie niż pisanie jacy są wszyscy mężczyźni lub jakie są wszystkie kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stafford: ty też ciągle tu jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°) sorry, ale z mizoginami i naiwniakami nie dyskutuję. idź nadal sie upajac mysla, ze kobiety sa nieporadne, naiwniak mocno. oczywiście dopóki jakaś cię nie załatwi i z rozdziawionymi ustami będziesz się zastanawiał jak to się stało. Życie, stary.
  • Odpowiedz
@deroo: to uczucie gdy nie znasz tego uczucia, bo ładne łódzki są nadal ładne, a brzydkie jeszcze brzydsze imgrubsze.
I ten uczuć gdy patrzysz na łóżko, a tam leży tablet i telefon XD
  • Odpowiedz
Atrakcyjny, nie ładny.


Atrakcyjny pod względem podejścia do życia, poczucia humoru, inteligencji, wyglądu, pracy.

Tak samo ona jest atrakcyjna pod względem wyglądu, inteligencji etc.


@deroo: o stary, życzę ci żebyś któregoś nie obudził się z ręką w nocniku z takim poczuciem własnej "zajebistości"
  • Odpowiedz
@Stafford: Gówno miałeś do czynienia z kobietami,co? Z takim podejściem zostaniesz sprzedany dwa razy,przez z pozoru nieporadną kobietkę. Są nieporadne,kiedy chcą i jak im z tym po drodze w danej sytuacji. Naiwniak.
  • Odpowiedz