Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ofszorowiec: nie do końca norma, wszystko zależy od tego ile się przytyje podczas ciąży, moja po ma tak samo świetny brzuch jak przed, bez najmniejszego rozstępu, tylko że ona przytyła podczas całej ciąży ok 4kg, no i również nic się nie stało z przekłutym pępkiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: nie byłam, ale moja mama była i nawet najdroższy krem nie pomógł. rozstępy to norma, czesto kobiety je po ciąży maja, bo dziecko nie rosnie równomiernie i kiedy następuje nagły przyrost, to skora zwyczajnie nie nadąża i pojawiają sie wtedy rozstępy. widocznie Twoje koleżanki i żona maja dobre geny i maja szczęście. to nie jest kwestia zaniedbań, ale ok.
  • Odpowiedz
  • 2
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: no to sobie popatrz na zdjecia Bummer Brittany, bo jakos nie widze, zeby sie zapuściła albo utyła 50 kilo. farmazony pieprzysz Ty, bo nie trzeba nawet ciąży, zeby miec rozstępy na ciele. ba, mężczyźni tez je mają. ale nie martw sie, spodziewałam sie tu takich wypowiedzi niestety.

PS. widziałeś brzuch każdej swojej koleżanki po porodzie? ciekawe.
  • Odpowiedz
@SScherzo: @Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: Rozstępy i celulit nie są zarezerwowane jedynie dla osób otyłych i zaniedbanych. Znam bardzo dobrze osobę z niedowagą od urodzenia, bardzo aktywną i na pewno dbającą o siebie. Niespodzianka - ma celulit. To po prostu nieprawidłowy rozkład podskórnej tkanki tłuszczowej. Znam również mężczyznę z rozstępami na nogach, za szybko urósł, niczym nie może tego zmienić. Nie ma reguły, ale na pewno nie zawsze jest to wynik
  • Odpowiedz