Wpis z mikrobloga

@elvisiako: Nigdy te samochody dupska nie urywały. Nie wiem jak można się spuszczać nad taką furą. Ja rozumiem, że auto warte więcej niż carskie jaja, ale do #!$%@? - ono jest po prostu #!$%@? brzydkie. Jakbym miał tyle hajsu to bym kupił o wiele ładniejszą limuzynę BMW albo Audi.
@elvisiako: nie no, do Top Geara to bym znowu nie porównywał. Jest pocięte, pomontowane, pomyślane nawet, ale to nie ta klasa.

Popatrz chociażby na montaż w odcinu z ferrari f12. Montaż, koloryzacje, korekcje, udźwiękowienie.

Nie mówie, że złe. Mówie, że to jednak nie ten poziom :)
@elvisiako: zawsze na mnie robiły wrażenie te kapselki w felgach, które w Rollsach się nie kręciły razem z felgą, tylko stały w miejscu. Nie ważne jaką limuzynę zrobiłby maybach czy inny producent, ale to #!$%@? Rolls ma żyroskopowe emblematy na kołach :D
@Andrzej_K: Andrzeju nie denerwuj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamil-litwinczuk-9: powiem szczerze, że mając tyle hajsów co by się aż w głowie przewracało to jak znam siebie też na rollsa bym nie spojrzał. Już gdyby koniecznie miało ociekać luksusem to ewentualnie Maybach na bazie nowego Meśka. Ale phantomy, wraithy to nie mój klimat zdecydowanie