Wpis z mikrobloga

@Dyktus: ooooo Jak mnie wkuriwają takie osoby. Ciocia do mnie dzwoni tylko wtedy kiedy coś u niej się zepsuło. ostatnio #!$%@? dzwoniła do mnie z pytaniem jak na jej iphonie przecinek napisać!!!
Standardowo drukarki, internet czy router nie działa to conajmniej raz w miesiącu i wiecie #!$%@? nigdy żadnej czekolady czy jakiegoś szacunku, bo ja to studiuje informatykę to znaczy że podpisałem umowę że wszystkim mam pomagać w dodatku???

Ale jak
LetMe2_Be - @Dyktus: ooooo Jak mnie wkuriwają takie osoby. Ciocia do mnie dzwoni tylk...
@Let_Me_2_Be: ja jestem akurat dość skromny i nigdy nie pytam o cokolwiek, sama wciska za naprawdę jednorazowe pierdoły (no ale 60lvl+), przez co jest mi zazwyczaj głupio. Ale gdybym spotkał się z takim roszczeniowym podejściem to za drugim razem bym olał.
@Dyktus: @Djuna
Jak się jest (przyzwoitym/wykopowym) programistą, to można na takie teksty odpowiedzieć jakoś tak:


no widzisz, niby programuję...

a taki słaby ze mnie informatyk :/

tyle warta moja wiedza..


nic nie umiem....

wszystko do dupy...

...

...a nie, czekaj!

przecież zarabiam XX tys. miesięcznie!

He he..

...

He he he!

....

BUAHAHAHAHAHAgiń.


@WzmacniaczOkiennyChloszczeTylekLamy: Też tak zawsze mam, że jak ktoś usłyszy że informatyk to proszą o pomoc.

Ale ja się kilka razy łapałem na tym samym w stosunku do innych. Znajoma skończyła medycynę i kilka razy pytałem ją o rade bo w końcu jest lekarzem i co to dla niej powiedzieć co mi może być, ale już staram się zwracać na to uwagę i jak mam problem to idę do lekarza a nie