Wpis z mikrobloga

@steve__mcqueen: @goblin21: Jest, bo jestem daleko poza friendzone, zachowujemy się jak para w pełnym tego słowa znaczeniu, ale też mój niezdecydowany #rozowypasek nie chce tego oficjalnie tak nazwać bo "jeszcze nie teraz na razie nie wiem" xD

@mug3n: @takemetothehell: @Jsb_: Zgadzam się.

Generalnie sprawa jest taka że kiedyś się wobec niech bardzo źle zachowałem gdy była we mnie zakochana, a teraz odbudowuję to małymi kroczkami i jest
@Mawak: wiadomo, my, Mircy najlepiej znamy się na związkach i tego typu rzeczach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ze swojej strony mogę powiedzieć tyle, żebyś uważał, bo jeśli ona mówi ze 'jeszcze nie teraz bo nie wiem', to zaraz moze jej się coś tam odmienić i stwierdzi,ze to jednak nie to... pomimo tego,ze teoretycznie zachowujecie się jak para.
@takemetothehell: @Mantigua: W sumie możecie mieć racje, takie wyjście awaryjne w razie co że "przecież nie jesteśmy razem".

Czyli nie zostaje mi nic innego jak kazać jej się określić, bo miesiąc w stanie w którym teoretycznie ja już nie jestem wolny a praktycznie ona jeszcze nie jest zajęta to za długo.
@Mawak: no, lepiej z nią o tym pogadaj. powiedz,ze chcesz wiedziec na czym stoisz i tyle,bo masz mętlik w głowie, a ona nie powinna az tak długo zwlekać z odpowiedzią,bo to nie fair wobec Ciebie.
@Mawak: haha, złóż rezygnację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? czy nie, jeśli jedna osoba drugą kocha lub jej w ogóle na niej zależy, to nie #!$%@? takich rzeczy i nie trzyma jej w niepewności. Szczerze, to postawiłabym sprawę na ostrzu noża, bo tak się nie zachowuje ktoś zakochany.
i jeszcze dopowiem jedna rzecz, dla niej jest to wygodna sytuacja, nie musi sie okreslac i jasno przedstawiac sytuacji, nie kocha cie i nie wiaze z toba zadnej przyszlosci, ale na ten moment po prostu jestes dla niej wygodny; ma chlopaka do towarzystwa, do pogadania, do pobzykania, itp. to taki stan zawieszenia, jak tylko znajdzie kogos interesujacego to urwie z toba kontakt.