Wpis z mikrobloga

Well met! Czas na małe podsumowanie pierwszych dni funkcjonowania wykopowej ligi #hearthstone

Przede wszystkim wielkie dzięki za aktywny udział dla zdecydowanej większości uczestników. Tylko grupa trzecia ma słabą frekwencję - 6 rozegranych meczy przez 6 zawodników, co oznacza, że druga połowa grupy nie odbyła ani jednego pojedynku. Pozostałe grupy mają po jednej nieaktywnej osobie, lecz pozostali w dużej mierze odbyli już co najmniej 3 mecze.

W piątek wieczorem stworzyłem formularz do zgłaszania wyników (http://tinyurl.com/mirkostonewynik/), co znacznie uprościło zawładnięcie nad wynikami prawie 60 meczy, jakie zostały przez ten weekend rozegrane. Jeżeli ktoś wcześniej zgłaszał mi wynik poprzez prywatną wiadomość, lecz wynik nie został wprowadzony do Toornamenta - prośba o przesłanie wyniku przez formularz.

W międzyczasie pojawiały się różne pytania i wątpliwości, które zamierzam rozwikłać w formie FAQ:

Q: Dlaczego mam grać trzeci mecz, skoro już wygrałem dwa?
A: W fazie grupowej każdy wygrany pojedynek ma znaczenie. Wygranie wszystkich trzech rund daje dużą przewagę nad resztą stawki i może zadecydować w sytuacji, gdy inny gracz będzie miał taką samą ilość wygranych meczów.

Q: Dlaczego nie możesz dodać Battletagów do listy graczy na Toornament?
A: Ograniczenie długości nazwy, które sprawia, że u nie każdego wystarczyłoby miejsca na wstawienie taga.


Q: Czy muszę grać koniecznie w weekend?
A: Nie ma takiej konieczności, lecz wskazane jest rozegranie minimum 4 meczy do końca tygodnia.

Został zaktualizowany regulamin, który jest dostępny przez Toornament w zakładce Information->Rules. Zachęcam do zapoznania się z nim. Pamiętajcie - zgłaszajcie wyniki swoich gier (nawet, jak przegraliście) i róbcie screeny przede wszystkim po to, aby nie było wątpliwości dotyczących przebiegu meczy. W razie dalszych pytań czy wątpliwości zachęcam do pisania zarówno pod tagiem #mirkostone, jak i przez PM.

Well Played!
#mirkostone #hearthstone
Pieczarka - Well met! Czas na małe podsumowanie pierwszych dni funkcjonowania wykopow...

źródło: comment_kcHWzzlfcPAjT1OfaRZ6EwBYlfgFaOqw.jpg

Pobierz