Wpis z mikrobloga

#odchudzanie #dieta

Mam głupi pomysł.

Mam do zrzucenia z 20kg tłuszczu, nie chce mi się stosować gównodiet i innych wymysłów, zwyczajnie przestanę jeść dopóki nie będę tak chudy jak chcę, proste. Obecnie mam BMI na granicy nadwagi i otyłości

W czasie głodówki jedynie będę przyjmował witaminy w postaci tabletek musujących i wodę. Szacuję, że to potrwa 2, maks 3 tygodnie. Rezygnuję na czas głodówki z siłowni i roweru, nie chcę nadwyrężać organizmu. Dodatkowo rzucam palenie, dziś moja ostania paczka.

Podejrzewam, że zmniejszy mi się popęd seksualny (i dobrze, bo teraz to ze 3 razy dziennie walę), paznokcie i włosy będą wolniej rosły, włosy znaczą wypadać, permanentny ból głowy, zawroty głowy, zgaga od nieużywania żołądka, będę sporadycznie tracił przytomność, może zapadnę w śpiączkę lub zwyczajnie umrę, trudno i tak mam ch*jowe życie.

Dziś zacząłem przygotowania. Zjadłem resztki z lodówki, czyli keczup, makaron, ogórki korniszonie i dopiłem butelkę cocacoli.

Będę tu pisał (czyt. zaśmiecał mirkoblog) o tym jak się czuję i jak mój organizm reaguje na brak pożywienia.
Pobierz
źródło: comment_ldz1ryn4EzNrEuoLyJyjUU2GK9FaPC7e.jpg
  • 111
@Gaki1992: To bedzie tak robisz glodowke w organizmie wlacza sie czerwona lampka
-oho mamy mało jedzenia!
Metabolizm zwalnia, jak Ci sie od glodu zaczną ręce cząśćto Ci mówie że sie złamiesz zaczniesz żryć asz nad to i zamias tych 20 kg więcej będziesz miał 40 kg
@Gaki1992: To zły sposób. Jedz 5 posiłków dziennie, ale mniejszych (nie jeden duży) i ćwicz (bieganie i te sprawy) :)

@Saragaya: To co ja mam powiedzieć, jak po wyjściu ze szpitala parę miesięcy temu 48kg ważyłam, teraz po pobycie w UK udało mi się dość do "normalniejszej" - 55kg. Więcej już nie będzie, 175 wzrostu i powiem Ci że przy tej wadze jest znaczna różnica. Więcej siły mam ogółem, bardziej
@Gaki1992: też tak zrobiłam rok temu (ale nie specjalnie) i chudłam po 10 kg w tydzień. nie polecam tylko późniejszego efektu jojo ( ͡° ʖ̯ ͡°) połowa na pewno wróci
@Gaki1992: Kuzwa debilu jeden. To znaczy: Cumplu ;) Skoro jestes otyly to znaczy ze nie wybaluszylo ci brzucha w tydzien tylko twoje nawyki zywieniowe. Nawet jakbys zrobil glodowke ilestamdniowa o schudl, to i tak po niej przybierzesz na masie tak samo, bo wrocisz do swoich nawykow. Rozwiazaniem jest zmiana tych nawykow. Czyli najpierw odstawiasz cole i inne napoje, a pijesz tylko wode i herbate/ kawe czasem. Pozniej odsrawiasz fast foody i
Czyli najpierw odstawiasz cole i inne napoje, a pijesz tylko wode i herbate/ kawe czasem.


@coolerini: istnieje coś takiego jak cola bez cukru które mają z 20 kalorii na 2 litry, zreszta co to za zycie bez coli ;p Kawy również bym nie odstawiał bo nie zaszkodzi, prędzej wspomoże odchudzani, do słodzenia polecam słodzik zwany stevia (smak ma dość nietypowy ale po tygodniu mozna sie przyzwyczaic)

i w to miejsce cos
@Gaki1992:

nie chce mi się stosować gównodiet i innych wymysłów


Długotrwała głodówka jest największą gównodietą, jaką można sobie wyobrazić. Będziesz osłabiony, nie będziesz mógł zasnąć, nie będziesz mógł myśleć, bo mózg potrzebuje cukru do prawidłowego działania, więc jeśli uczysz się albo pracujesz (nie ważne czy umysłowo czy fizycznie) będziesz ostro w dupie.

Jeśli wytrzymasz nawet i tydzień tych tortur (przez który i tak tych 20 kg nie spalisz, zapomnij) to będzie