Wpis z mikrobloga

Muzułmanie w większości krajów zachodu to 5% ludności ich dzietność nie jest jakoś dużo większa od dzietności kobiet z zachodu, często na mniej więcej tym poziomie co dzietność Polek na imigracji. Wg. prognoz za pół wieku ich dzietność ma się zrównać z dzietnością kobiet zachodu. Te 30k które mają przyjąć Niemcy (a z tego co wiem nie są to tylko muzułmanie) to dla kraju liczącego 80 milionów obywateli nic. Dlatego mam pytanie, jaka do cholery islamizacja?
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekaznarodowcow #islam #imigranci
  • 17
@wyspiarka: Mimy mają swoje prywatne więzienia na zachodzie Europy dla kobiet? Ło cie pierun nie wiedziałem.
Z gwałtami to też chybiony argument, bo:
a) można usunąć,
b) urodzić i wychować na chrześcijanina.
Zaorane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AndrzejBreivik:
Masz trochę racji, bo ciężko mówić o islamizacji gdy kraj ma JUŻ 5% populacji islamistów. To tyle by realnie wpływać na decyzje tego kraju, wejść do sejmu/senatu, w koalicję i dyktować warunki - małe bo małe ale jednak. Te 30 tys (co jest bujda, raczej 300 tys. do tego rodziny czyli pewnie ponad 1 mln dla Niemiec), już nic nie zmieni, bo te kraje już są "zislamowane" na tyle by
@Defender: A wspomniałam o zachodzie Europy? Oni swoją kulturę, przyzwyczajenia i obrządki przynoszą tutaj. Jeśli tam mogą wtrącić babkę do lochu, bo się uśmiechnęła do sąsiadki albo podała dłoń mężczyźnie, to dlaczego by nie tutaj? ;-) Co do gwałtów - aha, okej, jak mnie zgwałci jakiś fanatyk Allaha w jego imię, to mam sobie po prostu usunąć i żyć dalej. Albo nie, urodzić i na dobranoc czytać mu Koran. Przepraszam, Biblię.
@wyspiarka: Zabawne bo w 2 z 4 wymienionych krajów mam rodzinę, a byłem we wszystkich 4. Przedstawiłem fakty do których się nie odniosłaś tylko zaczęłaś jakieś polackie biadolenie. Z tymi gwałtami to ciężka sprawa, nie ma żadnych badań które sortują gwałcicieli wg. wyznania (nie, te z narodowcy.net to nie są prawdziwe badania). Tam jest też inna definicja gwałtu, duża zgłaszalność i śmieszne kary. W krajach islamskich jest zazwyczaj mało gwałtów bo
Jeśli tam mogą wtrącić babkę do lochu, bo się uśmiechnęła do sąsiadki albo podała dłoń mężczyźnie, to dlaczego by nie tutaj? ;-)


@wyspiarka: Bo takich więzień nie ma, a jak będą to wpadnie MO i dostaną bana na wolność?

Co do gwałtów - aha, okej, jak mnie zgwałci jakiś fanatyk Allaha w jego imię, to mam sobie po prostu usunąć i żyć dalej. Albo nie, urodzić i na dobranoc czytać mu
@AndrzejBreivik: Przecież nie mówię, że teraz czeka nas zagłada, bo WSZYSCY muzułmanie pogwałcą nam kobiety i będą żyć na socjalu. Niemniej nie podoba mi się to, jak przejawiają swoją kulturę, jak podchodzą do nas (niektórzy) - roszczeniowo, oraz to jak są zaślepieni swoją wiarą. Poszukaj danych, przytoczę Ci na szybko tylko to:

W latach 1960-1970 – imigranci byli od 1,2 do 2,6 razy częściej sprawcami gwałtów niż rodzimi Szwedzi. Odpowiednio w
W latach 1960-1970 – imigranci byli od 1,2 do 2,6 razy częściej sprawcami gwałtów niż rodzimi Szwedzi. Odpowiednio w latach 80. - 2,1 do 4,7 razy częściej imigranci dopuszczali się gwałtów, w latach 90. – od 2,1 do 8,1 razy częściej, w latach 2000. - od 2,1 do 19,5 razy częściej imigranci gwałcili kobiety.

@wyspiarka: skąd te dane i dlaczego przedstawione są w tak szerokich przedziałach?