Wpis z mikrobloga

Półtora roku wyjechałem do Niemiec, poszedłem do szkoły, oczywiście nowi kumple po chwili zapoznali mnie z Polakiem, ogólnie koleś na początku wydawał się być spoko, jednak po jakimś czasie jego kłamstwa zaczęły wychodzić na jaw, koleś okazał się być największym kłamcą jakiego znałem w życiu, był z niego prawdziwy marzyciel. Mówił, że ma starszego brata, a co się okazało? Jego brat nie istniał, według jego obliczeń jego brat jest z 87', gramy razem w drużynie, więc potrzebowałem dowodu osobistego jego matki, by go skserować, wyszło, że jego mama urodziła się w 77', co sprawia, że istnienie jego brata jest praktycznie niemożliwe. Następnie mówił o wielkim domu, mieszkał w starym bloku, jego ojciec zawsze był w delegacji - nigdy go nie zobaczyłem. Jego matka niby prowadziła swoją firmę, a w rzeczywistości pracowała jako pielęgniarka. Później ukradł mi 150 Euro, po dwóch dniach od kradzieży pochwalił się, że kupił nowego pada do xboxa, ile kosztował? 150 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Później wrobił kolegę Syryjczyka, od którego pożyczył 200 Euro, do dzisiaj ich nie oddał. Co najgorsze koleś ma wielkie ego, każdemu wytyka błędy, podczas gdy nie widzi swoich, dla mnie najgorszy typ człowieka, jest jeszcze masa kłamstw, ale nie chcę nikogo zanudzać. Co najgorsze dalej jestem w nim w drużynie, jakoś muszę ukrywać tę nienawiść podczas meczów. Ogólnie odkąd go spotkałem nie jestem już tak przyjaźnie nastawiony do Polaków za granicą. A wy macie jakieś lepsze doświadczenia?

#podludzie #polacynaemigracji #niemcy #emigracja
  • 15
@kolak68: Pieniędzy nie odzyskam, bo nie mam jak mu tego udowodnić, a on sam się przyzna, choć jestem pewien, że to na 100 procent on, bo tylko on był ze mną, gdy kasa zniknęła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie ograniczyłem z nim kontakt do minimum, co najwyżej powiem mu cześć na treningu i tyle.
@elcracktotal: Też znalem takiego jednego gnoja, uważałem go za przyjaciela a za plecami gadał na mnie że jestem alkoholik, zdradzam swoją kobiete na prawo i lewo, okłamywał wszystkich. U kilku ludzi zadłużył sie na ok 2300e. Z miasta nie wyjedzie, do Polski nie wróci więc zamiast oddawać pieniądze to codziennie dostaje oklep.